Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés

Tacskóval álmodni mit jelent?

Sziasztok, azt álmodtam, hogy valahol a padlón feküdtem, és egy barna kis tacskó kutya többször felém jött, de kétszer elhessegettem, majd harmadjára már nem csináltam semmit, és elkezdte bökdösni az fejével a nyakam baloldali részét. A furcsa az, hogy a bökdösés annyira valóságos volt, hogy arra ébredtem, mintha tényleg bökdösné a nyakamat, és 5:50 kor keltem fel, de sehol nem volt senki, és semmi. Mit jelenthet ez vajon? Köszi a válaszokat előre is!

Keress kérdéseket hasonló témákban: tacskó, álom

11-09 11:35  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
gykra1 nevű felhasználó válasza:

A tacskó olyan alakú, mint egy virsli, tehát fallikus szimbólum. Az, hogy bökdös, megpróbál felkelteni, arra utal, ahogyan az elfojtott homoszexuális hajlamaid próbálnak előtörni.

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 11-09 13:50 Privát üzenet
Orvos, de sürgősen!!! Az ún. " kutyaorr percepció" ( langyos, nedves érzés és puha váltakozó helyüként érzett nyomás" a stroke egy közelgő jelzése!!!!! Remélem, időben szóltam!!!;

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 11-10 06:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Víz alatt lélegezni. Ti is szoktatok ilyet álmodni? Mit jelenthet?
Mit jelent hányással álmodni?
Halott kedvencről álmodni mit jelent?
Halottal álmodni mit jelenthet?
Saját esküvővel álmodni mit jelenthet?
Mit jelenthet ez az álom?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések a Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu