Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam azt, hogy...

Miért álmodtam azt, hogy ilyen hülyén veszítem el a szüzességem, (orbitális baromság következik. )?

Figyelt kérdés

Miszionárius pózban voltunk, én voltam alul. Ez eddig rendben volna, de fölöttem az unokatestvérem volt, aki lány(!!!). Ő a legjobb barátnőm egyébként. És ott térdelt fölöttem, és volt neki pénisze (!!!) aztán berakta nekem.

Aztán a később, szintén az álmomban, megbántam h így vesztettem el.


2017. nov. 11. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Úristen én testvéremmel álmodtam ezt szintén lány én 17 ő 26 és én is sík ideg voltam meg hogy jézus a testvérem meg hogy a fenébe lett neki pénisze. és ez irtó beteg, ha valaki az ilyesmiben jártas mondja meg mi ez :D
2017. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%

Sokat vacsoráztatok.


Gondolatban sohasem gondoltatok ilyesmire és ez meg jelent álmotokban?

2017. nov. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom egyrészt szeretnéd elveszteni a szüzességedet ezért álmodtál erről. Pedig nem lóverseny hogy gyorsan túless rajta. :)


Másrészt nyilván valaki olyanra vágynál aki megértő és jó hozzád, akiben megbízol. Jelenleg ilyen ember az unokatestvéred, innentől az álom nem törődve a valósággal megoldja azt az "apró" problémát hogy ő is lány. :)))


A megbánásra nincs ötletem, hacsak nem az hogy azért még az álmodban is érezted hogy ez nem helyes és amúgy is lehetetlen.

2017. nov. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!