Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kisebb flottányi űrhajót...

Kisebb flottányi űrhajót vettek videóra?! Mit gondólsz az esetről?

Figyelt kérdés

[link]


Ahogy az a videón látszik, egy kisebb flotta űrhajó lebeg át a város felett, szerintem ez egy újabb megdönthetetlen bizonyíték arra hogy már itt vannak köztünk.

Szerintetek?



#ezotéria #támadás #dimenzió #csészealj #idegen lény #Alien #MOGYORO:Marcona Orionbéli Gyíkemberek Orbitális Repülő Osztaga
2016. máj. 3. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy invázió készülődik, de senki nem akar hinni nekem.
2016. máj. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én is jeleztem már tavaly az emberek felé... de ugyan már egy velociraptornak ki hiszi el?

Kéne egy közvetítő.

2016. máj. 3. 17:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit tenni ezek majd akkor fognak észhez kapni, amikor már késő lesz.
2016. máj. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ez bizony nem Amerika, nem mondom rá, hogy badarság, érdekes. Egyetlen gond viszont van vele, amikor ránagyitott, éles maradt a kép, márpedig ez nem 20 megapixeles kamera volt, homályosabbnak kellett volna lennie a képnek.
2016. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De már késő, nincs senki ki megmentene minket egy inváziótól... bár jönne egy megmentő aki visszaverne egy esetleges támadást... 404 és Szenthelyi Árpád már nincs köztünk évek óta nem hallani felőlük mi lesz itt?
2016. máj. 3. 17:26
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
404 hősi halált halt, vagy elrabolták mittomén kicsoda, de biztos valami UFO. Egyetlen nyom, amit maga után hagyott "404 error"
2016. máj. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Régebben rendre a Krixkraxiak rabolgatták el 404-et

meg is becstelenítették majd világítós követ adtak neki cserébe.

De egyes elméletek szerint 404 nem más mint egy krixkraxi kém, például volt egy olyan válasza hogy "szeretem az embereket :) ...(a folytatása nem rémlik)" tehát ő nem ember hanem valami más idegen

2016. máj. 3. 18:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek reptoid, lumbulábi és poloskoid űrcirkálók. Közeleg az invázió, végünk vaaaaan!!! :O


404-et elrabolták a krixkraxiak igen, és kapott tőlük világító követ. A lumbulábiak is elrabolták és meggyalázták, azért nem mutatkozik. Te se szívesen állnál ki azzal a nagyérdemű elé, hogy elraboltak a lumbulábiak és feldugtak valamit :D De az tuti hogy hozzák-viszik az ufók.

Szenthelyi Árpádot még a 2012 világvége előtt megfogták a reptoidok és űrbörtönbe csukták hogy ne tudja figyelmeztetni az emberiséget, és szabadon lehessen lézerágyúzni.

2016. aug. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 SpilerHUN ***** válasza:

Én úgy tudom h Szenthelyi végül kiszabadult a börtönből és azóta megint az Ellenállásnál van.


404 meg szokta olvasni ezt a fórumot is de írni már nem ír, külföldi fórumokon aktív meg állítólag néha ír az új meymoysura is!

2016. aug. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!