Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miert nem latom papam arcat...

Miert nem latom papam arcat álmomba? (elhunyt tavaly) es ez az alom mit jelenthetett vagy csak almodtam? (lent)

Figyelt kérdés

Szoval tegnap azt almodtam ,hogy családi ebed volt es elotte valahol talalkoztam papával (ahol talalkoztunl hely nem emlékszek, csak arra az érzésre, mintha jelen lettem volna az álmomba,vagy nem is tudom az egesz annyira meses volt) es azt mondta nekem, hogy "Lehet ma mar nem leszek ott a családdal" itt meg egymasra neztunk (de mintha nem lattam volna az arcat) ,es nem sirtam,hanem inkabb tudomasul vettem es utana a csaladi ebédnél mindenki ot varta es en mondtam,hogy o mar nem fog eljönni (utana felriadtam)

Es egyébként az az erdekes, hogy mamám is pont azt mondta,hogy eddig 2-3x álmodott papammal se sose látja az arcát o se



2017. nov. 11. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mozgott a szemed olyan intenzíven, vagy valahogyan emlékszel egy NREM álomra (ha nagyon rövid volt, valószínűleg az lesz).

Kevesebb szemmozgás -> hiányzó részletek, elmosott álom

2017. nov. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges magyarázatok szerintem:

1) Előfordul hogy nem tudod felidézni az elhunyt arcát csak az érzéseket és a közös emlékeket. Fénykép nézegetése segít.

2) nem tudtátok még elfogadni hogy elment ezért nem látszik az arca mikor elmondja hogy nem lesz többé veletek, ha ekkor látnád az arcát az az érzelmi belenyugvás jele lenne. Ésszel már elfogadtad ("tudomásul vettem") de érzelmileg még nem, ezért nincs arca (így nem biztos hogy ő mondta) és fel is riadsz (félsz hogy ő mondta).

2017. nov. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy érzed a papád hiányzik a családodnak, még mindig gyászolnak. De ez téged zavar, mert túl léptél az ügyön. Az arcát nem látod, mert tudod, hogy halott.
2017. nov. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az álmok többnyire elnagyoltak, gyorsak. Nagyon ritka az, hogy valamilyen részlet éles legyen benne, és sokszor olvasni sem lehet.
2017. nov. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!