Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett ez az álom?

Mit jelenthetett ez az álom?

Figyelt kérdés

Valamiért távoli ismerőseim akikkel valami utazásra mentünk ellopták a számítógépem adathordozóját amin elég fontos személyes adatok voltak.

Bezártam őket egy szobába ahol valami szerver volt és elkezdtem mindent összetörni beleértve az ő személyes tárgyaikat is addig amíg vissza nem adják az adathordozómat. A legvégén már szinte mindent összetörtem, próbáltak átverni, odaadni más üres adathordozókat de a végén megkerült minden. Természetesen kis híján hatósági ügy lett belőle pedig csak az én személyes tulajdonom miatt harcoltam álmomban. Eléggé féltem is, és megkönnyebbülés volt felkelni, hogy nem vagyok bajban.


2017. aug. 17. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:
elengedés.
2017. aug. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!