Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ennek mi az oka vagy van...

Ennek mi az oka vagy van valami jelentese?

Figyelt kérdés

Azt almodtam hogy: egy sotet erdoben vagyok, felelmetes volt, a madarak csicsergese eltorzult, a szel egyre jobban fujt! Egyszer meghallottam valami sikitast, egy iszonyatos sikitast! Tudtam hogy ki kell jutnom az erdobol.. De de, ez sajnos nem sikerult! Probaltam futni de egyre sotetebb lett minden es a sikitast ujra hallottam.. Ez a sikitas egy kunyhobol jott! Lattam hogy a kunyhoban vilagit valami es borzaszto dontest hoztam! Kozelebb mentem mikor meglattam valaki arnyekat a fuggonyon.. Felem nezett!! Es elindult az ajto fele!! En elkezdtem futni mint az orult! De de o igy is utolert! Megfogta a kezem es es a szemeben azt lattam ahogy a sikito lanyt megkinozta! Borzalmas volt! Ezutan megprobaltam kiszabadulni a kezebol!! Sikerult! Szaladtam addig ameddig tudtam es elbujtam egy fa mellett.. Ahol meglattam egy rendort.. Aki fekudt a verben es csak annyit tudott mondani: mondj igent, es hagyd hogy elkapjon! En ezutan elvettem a fegyveret a rendornek es mint ferfi a "ferfival" szembe alltam vele! O kozeledett es ramnez! Rengeteg borzalmat lattam a szemeben! Egyszer csak valamit mondott... Probalt valamit mondani... Es eszembe jutott a rendor... Es igent mondtam... Elovett egy konyhakest es el akarta vagni a torkom!! Azt kerdezte hogy gyors legyen?! Es es en igent mondtam!! Akkor.. Abban a pillanatban felkeltem.. Izzadtan es sirva ..

Csak ertelmes kommenteket kerek! Koszonom!


2017. nov. 15. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szörnyű gondolatok kavarognak benned (erdő). De ezt elfojtod magadban nem akarod tudomásul venni(menekülsz). És ez nem jó megoldás, ront a helyzeten(sötétül), nem hagy nyugodni(sikítás). A probléma(kunyhó) még kicsi. A valaki saját magadat jelképezi. Ha szembe nézel önmagaddal, elítéled az érzéseidet, vágyaidat, szexualitásodat a nőkkel kapcsolatban(menekülsz). De a közvélemény (rendőr), amit elítélsz. Arra biztat, hogy vezesd le a feszültséget, csajozz. Ami öngyilkossághoz vezethet.
2017. nov. 16. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rémálomnak hívják. Az álmokban egy nagyon kevés félelem is nagyon gyorsan hatványozza magát
2017. nov. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!