Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom egyre többször...

Miért álmodom egyre többször terroristákról?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1 évben minimum egy héten egyszer terroristákról álmodom, pedig lelkileg nem érintenek meg a világban történő terrortámadások annyira, hogy ezek miatt féljek.

A legtöbb álomban nem halok meg, de volt amelyikben igen.

Leginkább a hétköznapjaim helyszínén történnek ezek az események. Például utcán, ahol minden nap sétálok jön egy kocsi és gépfegyveresek elkezdenek lövöldözni, vagy egy plázában egy férfi lövöldözik az emberekre.



2017. nov. 29. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Volt olyan is hogy ugyanazt az eseményt többször álmodtad? Például ugyanazon a helyszínen és nagyjából ugyanúgy zajlott le?

Mert akár az is lehet hogy terroristáknak érzékeled telepátiával a terveit.

Amikor a csernobili nukleáris baleset történt, percre pontosan megálmodtam éjjel. Telepátiával érzékeltem a jelent. Utána csodálkoztam hogy a hírek mégsem mondanak semmit. Nem hát, mert később igazolódott be hogy egy ideig megpróbálták elhallgatni az egészet.

2017. nov. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ugyanazt még nem álmodtam, de hasonlóak voltak, mert bevásárlóközpontban több terrortámadást is megálmodtam már.
2017. nov. 29. 16:29
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
FIDESZES vagy? Esetleg nyugger?
2017. nov. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezen gondolkodsz. Húzd ki a tvt ;)
2017. nov. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tömeggyilkos leszel :D
2017. nov. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%

Lehet, hogy olyan képességed van, amivel meglátod a jövőt, ami a leírásod alapján nagyon valószínű.

Ez esetben mindent meg kell tenni, hogy elkerüljük a felső határ nélküli migránsbetelepítést, amit soros és az unió akar !

2017. nov. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Rossz hírem van, Soros és Brüsszel migránsokat telepített az álmaidba. Ez a Soros-terv egy kevéssé ismert része, mert a háttérhatalom szeretné, hogy álmunkban se lehessünk nyugton.


Ezektől az álmaidtól úgy szabadulhatsz meg a legtöbben, ha még legalább 16 példányban visszaküldöd a Nemzeti Konzultációt, vagy megvásárolod Andreas von Rétyi valamelyik könyvét és a párnád alá teszed. Segít, ha eközben egy Orbán Viktort ábrázoló testpárna is van melletted.

2017. nov. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 7. válasz kamu, a kormány Sorost lejárató kampányának része ami arra van kitalálva hogy annyira rettegj Brüsszeltől hogy csak úgy tudj aludni ha Orbán Viktor az ágyadban van. Jelképesen persze, elég a testpárna hozzá, ha politikailag eléggé magyar vagy akkor a Vezér alakjából áradó nyugalom és határozottság megvédi az álmaidat (is). Állítólag ha több gyereked van az erősíti a hatást.
2017. nov. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem érzed magad biztonságban, úgy érzed bármikor bekövetkezhet.
2017. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ehhez hogy kapcsolódik a politika? 17 éves vagyok és egyelőre nem ez határozza meg a gondolataim...
2017. nov. 29. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!