Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Létezik hogy valaki többször...

Létezik hogy valaki többször megálmodja a jövőt?

Figyelt kérdés
Volt egyszer egy álmom,rá egy évre bekövetkezett a valóságban.és most úgy néz ki egy másik is megvalósul..úgy november környékén volt egy álmom illetve csak egy perc volt az egész.egy kislányt láttam benne olyan hajjal mint az enyém és olyan szemmel és mosollyal mint az apukájáé.és azt mondta h "szeretlek anya" nem volt ott az apja,nem is beszélt róla.ennyit mondott csak.erre hirtelen felédredtem,csuron viz voltam és elkezdtem zokogni.annyira valóságos volt mintha itt lenne mellettem..pár hónapja kiderült hogy terhes vagyok.az apja az aki az álmomban volt a kislány apukája.az apja nem akar hallani se róla.kizárta magat belőle..voltam nemrég UHon és a számitások szerint az orvos azt mondta hogy lány lesz..
2017. máj. 27. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Elméletileg az álmok jövőbeli történésekre is utalhatnak.

Bár nem teljesen úgy fog történni a cselekmény, ahogy azt megálmodod, de minden egyes álomnak mondanivalója van.

Én pl. azt álmodtam hogy megházasodtam, rá 2 hétre a barátom bejelentette, hogy megkéri a barátnője kezét, és meghívott a lagzijába is.

2017. máj. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszer azt olvastam hogy az agy(tudatalatti) a múlt eseményeiből megpróbálja kikombinálni a jövő eseményeit és ez vagy bejön vagy nem mint a lottó 5ös.
2017. jún. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!