Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álom volt vagy alvás paralizis?

Álom volt vagy alvás paralizis?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel nagyon fáradt voltam ezért hamar el is aludtam és viszonylag mélyen is aludtam. Hason feküdtem (így is aludtam el) és egyszer csak kinyitottam a szemem majd azt éreztem hogy valamk iszonyatosan nehéz dolog rám “ül” és egy pánikszerű érzés fogott el. Nem birtam megmozdulni akármennyire is akartam de a fejemet tudtam forgatni ezért hátra néztem de semmi nem volt ott. Elkezdtem kiabálni de egy hang sem jött ki a torkomon.... majd egy pillanatra úgy tűnt hogy a súly felemelkedik rólam és a lábamat meg tudtam mozdítani majd újból rámnehezkedett és már megint semmit sem tudtam csinálni . Levegőt is alig kaptam.... nem tudom eldönteni hogy ez simán egy álom lehetett, vagy komolyabb dolog áll mögötte? Mit gondoltok? Sosem volt még hasonlóban részem !

2017. dec. 2. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Alvásparali'zis. Nekem is volt, egy időszakban majdnem minden nap, 17 éves koromtól kezdődően, de nem evett meg még egyelőre semmi gonosz alvás közben. Nem kell bepánikolni. Amióta nem félek az alvásparali'zistől, azóta el is múltak ezek az élmények.
2017. dec. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Azért elég álomszerűnek tűnt ezért nem tudom eldönteni
2017. dec. 2. 10:31
 3/9 Kommentár ***** válasza:
0%
Ne drogozz!
2017. dec. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó ha fogalmad sincs miről van szó egyáltalán minek kommentelsz ide? Főleg ilyen okos dolgokat :D
2017. dec. 2. 14:10
 5/9 Kommentár ***** válasza:
0%
Mert olyan kedvem van. A kulcsszavak között ott van az alvásparalízis, azaz feleslegesen írtad ki ezt a kérdést. https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=alv%E1spara.. Valószínűleg csak naplónak használod ezt az oldalt vagy csak be akartad jelenteni, hogy neked is volt alvásparalízised? Nem érdekel.
2017. dec. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Talán mert így több emberhez ér el és talán valaki tud adni érdemleges választ veled ellentétben;) és kerestem is képzeld el ha már ilyen nagyon nagyon okos vagy, de mindegyik kérdésben szerepeltek olyanok hogy hallucináció meg fura lények..... így ezek közül hogyan tudnám megtalálni azt a választ ami igazán nekem kell? Mivel hogy nekem ilyenben tapasztalatom nem volt. Remélem ez az egyetlen örömöd hogy ezen az oldalon kötözködsz. Gratulálok ;)
2017. dec. 2. 15:39
 7/9 Kommentár ***** válasza:
#6 Hagyd már magad és a hülyeségeidet. Legtöbb kérdés 99.99999%-a egyértelmű.
2017. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Valószínűleg csak naplónak használod ezt az oldalt vagy csak be akartad jelenteni, hogy neked is volt alvásparalízised? Nem érdekel."


Nem érdekel, de arra azért veszed a fáradságot, hogy (eddig) három hozzászólást is írj. Mikor lesz már olyan ebben az országban, hogy ha valaki feltesz egy kérdést, akkor mindenféle kötekedés nélkül választ kapjon az illető?


Kérdező, hogy válaszoljak is, egyértelműen alvásparalízised volt.

2017. dec. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt tini koromban rendszeresen, ahogy idősödöm egyre ritkább.39 vagyok olyan 4 éve lehetett utoljára.

Bár nagyon ijesztő és én nagyon sokáig nem tudtam mi is ez, azért annyi haszna van, hogy mikor 14 évesen a fiamnál is előfordult tudtam neki segíteni.

Ha tudod mi történik veled úgy könnyebb.Ne pánikolj nincs bajod.

2017. dec. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!