Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom már hetek óta...

Miért álmodom már hetek óta ugyanezeket?

Figyelt kérdés

Már hetek óta ugyanezt a hármat álmodom.

1. Egy kicsit hülyeség de azt álmodom,hogy feltörik a Facebookom és az összes ismerőseimnek valami csúnyát írnak vagy olyat,hogy véletlen másnak küldöm el az üzenetet. Már hetek óta szinte mindennap ezt álmodom pedig nem is agyalok ilyeneken meg nem is vagyok FB függő.:D

2. Van egy lány aki 8 hónapja tetszik ritkán álmodok róla,de az utóbbi hetekbe minden éjjel vagy minimum háromszor álmodok róla.

3.Meg az,hogy a szüleim rá jönnek hogy leszbikus vagyok vagy elmondom nekik vagy rájönnek:D

Miért álmodok ezekről folyamatosan?

16/L



2017. dec. 2. 12:24
 1/9 Skul Stars válasza:
48%

Hozzál látre egy másik jelszavat,ami tartalmatz speciális karakterekt is.

A videó segíteni fog neked:

https://www.youtube.com/watch?v=c5PU8K4DBZE&list=PLSWQxIpzfZ..

Ha lezbikus vagy nem tehetsz róla.

2017. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában arról álmodunk, ami napközben is foglalkoztat minket.
2017. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak a 2. foglalkoztat:D
2017. dec. 2. 19:06
 4/9 Skul Stars válasza:
51%

Mond meg neki lezbi vagyok.Szeretnék veled járni,nagyon szép lány vagy.Rólad álmodok éjszakákon.

Választ várok ete is lezbi vagy nem,ha akarod a legjobb barátnöd leszek.

Valójában férfi vagyok 20 év köröli,

Eddig egy pár lezbikussal ,jóba voltam.

Hidd el.Legjobb ha megmondot neki ,hogy szerelmes vagy belé??????



Nézd meg a videót,a 2.pont ,megleled benne a megoldást.

[link]

2017. dec. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Első és utolsó válasznak:Nem az volt a kérdés,hogy mit csináljak, hanem az volt a kérdés,hogy miért álmodom ezeket?:D
2017. dec. 3. 05:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem tudod elfogadni magad. Ezért támadástól tartasz, és pletykáról körülötted. Félsz hogy véletlenül teszel olyan megjegyzést, olyan viselkedést mutatsz, amiről rájönnek a titkodra.

A többire is hasonló a válasz.

2017. dec. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem sorrendben reagálok, mert a logika így kívánja.


3. Félsz a szüleid reakciójától, hogy mi lesz, ha megtudják. Érdemes lenne valamikor sort keríteni arra, hogy őszintén megmondd nekik, hogy te a saját nemedhez vonzódsz! Tény, hogy nem minden szülő reagálja le a helyzetet normálisan, de muszáj lesz, hiszen ettől még ugyanúgy a gyerekük vagy, ráadásul a másság nem bűncselekmény, hanem egy állapot.

1. Hasonló helyzet az előzőhöz, valószínűleg vannak bizalmas beszélgetéseid, amit nem szeretnél, ha olyan emberek birtokába kerülne, akik ezt valószínűleg nem értik meg. És ebbe ugyanúgy beletartozik az, hogy a saját nemedhez vonzódsz.

2. Ez a lány valószínűleg vagy egyre közelebb kerül hozzád vagy egyre távolabb kerül tőled, mert az érzelmek akkor szoktak ennyire felerősödni.


Én mindenesetre kívánom neked, hogy minél többször álmodj erről a lányról, hogy aztán végül valóra is váljon számodra :-)

2017. dec. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Márcsak a 2.-ról álmodok de egy éjjel vagy álmodom ötször és mind az öt álmomba belekeveredik valahogy.Régen ilyen sosem nagyon ritkán álmodtam róla.
2017. dec. 7. 06:46
 9/9 A kérdező kommentje:
Régen ilyen sosem volt*
2017. dec. 7. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!