Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha álmomban azt álmodom, hogy...

Ha álmomban azt álmodom, hogy nem tudok aludni és közben arra gondolok hogy arról álmodok, hogy nem tudok aludni, közben pedig arra gondolok hogy milyen jól alszom, akkor álmodok vagy sem?

Figyelt kérdés

2017. nov. 10. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés, de ez semmi.

Én nem egyszer álmodtam azt éppen hogy alszok és álmodok valamiről, amiről nagyjából emlékszem is hogy miről volt szó az álmom álmában, de igazából elég ijesztő volt ébredés után belegondolni abba hogy azt álmodtam hogy éppen alszom az ágyamban és álmodok valamiről, és teljesen tudatos volt ez bennem.

2017. nov. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha mindezt álmodban teszed, alszol. Régebben sokszor tudatosult bennem egy-egy álom közben, hogy csak alszom, utána már úgy irányítottam az aktuális álom cselekményeit, ahogy akartam, ez tök jó volt...
2017. nov. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!