Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha így álmomban...

Mit jelent, ha így álmomban ébren vagyok?

Figyelt kérdés
Egyik nap azt álmodtam, hogy felébredek 22:22kor és csak nézem az órát, forgolódok és nem tudok visszaaludni. Úgy éreztem, hogy tényleg ébren vagyok és forgolódok és azon bosszankodtam, hogy nem fogom magam kialudni. Reggel meg olyan érzésem, volt, mintha tényleg felébredtem volna. A szobámban pedig nincs óra, és nem volt nálam teló sem.

2017. dec. 8. 21:09
 1/6 anonim válasza:

Eszméletlen!

Jobb mint az X-akták!

2017. dec. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kommentár ***** válasza:
Azt jelenti, hogy... Bocs nem tudom. Megyek iszok egy felest és talán eszembe jut mit akartam mondani.
2017. dec. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy ezt álmodtad. Ez nem paraflash. Nekem is szokott álom az álomban lenni. Ma èjjel is az volt de azt szeretnèm elfelejteni inkább.
2017. dec. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért kellene minden alomnak jelentenie valamit? Én is összeálmodok néha mindenfele marhaságot, de eszembe nem jutna azon agyalni, hogy "jaj, mit jelenthet".
2017. dec. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
velem is volt ilyen,még nyáron amikor vasárnapok előtt beállítottam az ébresztőt hogy hajnalban megyek a zsibire.Egy gond volt:nem tudtam aludni,vagyis tudtam csak nyitott szemmel vagy valami ilyesmi és láttam azt hogy a hold lemegy és a nap feljön aztán reggel úgy ébredtem hogy úgy éreztem mintha este elbambultam volna és reggel tértem volna magamhoz az ébresztő hangjára.ennek az volt az oka hogy izgultam,féltem attól hogy visszaszámol az ébresztő és már csak egyre kevesebbet tudok aludniannak hogy te ébren voltál éjszaka de mégis ilyen érdekeset álmodtál,érdekes.nagy eséllyel valamitől félhettél de ez általában mindenkinél más.
2017. dec. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Félsz hogy rosszul alszol. Nem vagy magaddal megelégedve az alvás terén. Néha úgy érzed sokat alszol (reggel mintha felkelnél). Néha meg álmatlannak érzed magad (mint ha forgolódnál).
2017. dec. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!