Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Különös érzés mi lehet ez?...

Különös érzés mi lehet ez? Betegség?

Figyelt kérdés

mikor alszom és féláloban vagyok vagy igazából nem tudom miben vagyok de egy nagyon furcsa érzés jön rám : nem tudok mozdulni,nehezen kapok levegőt hangot sem tok kiadni és a szemem nyitva van de mégis sztem alszok :S vagy nem tudom és valahogy mindig sikerül megrándulni és felkelni vagy ha valaki meglökne sztem akkor is felkelnék. de alvásterápiára se akarok menni mert ez a dolog nem mindig van csak néha. és sztem már vagy 11-12 éves koromtól kezdve végigvezetett félek hogy egyszer megfulladok :( segítsen valaki hogy kihez menjek vagy aki tudja mi ennek a neve.


előre is köszönöm =(


16/L


2010. jún. 2. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:

alvásparalízis

neten keress rá.

2010. jún. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem is kell vele alvásterápiára menni,mert ez csak egyszerű alvásparalízis.Nem fogsz megfulladni,semmi bajod nem lesz tőle,bár valóban furcsa érzés.Ha utánaolvasol,ha elolvasod mások hasonló élményeit,akkor rá fogsz jönni,hogy veszélytelen jelenség.
2010. jún. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
alvás elött ne gondolj rá, nekem is volt hasonlo de csak azért mert valamiért veszélyben éreztem az egészségem... am ilyenkor 1 pohár víz sokat segit...
2010. jún. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!