Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár napja észlelem, hogy...

Pár napja észlelem, hogy mindig úgy fáj a hasam mintha megjönne. Napközben többször enyhébb hányinger érzés fog el, sokszor érzem hogy éhes vagyok. Ez terhesség vagy betegség?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy ide tartozik-e de a szexet sem kívánom. Én még nem akarok gyereket és örülnék ha ez nem terhesség jelei lennének.

A mensim most múlt el kb4-5 napja azóta vannak ezek a "tünetek". A vérzésem nem volt kevesebb, olyan volt mint szokott lenni, sőt még tovább is tartott.

Elég sok szintelen, szagtalan folyásom van.

Szerintetek? jaah és gyűrűvel védekezek.


Gyomrom is mostanában furán viselkedik. 17 vagyok


2009. márc. 15. 23:10
 1/8 A kérdező kommentje:
és a bal mellem körül (nem pont a mellem, hanem inkább a körülötte lévő izom) fáj ha megnyomkodom.
2009. márc. 15. 23:12
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Szia!

Ezek nagyon gyanus tünetek.Nekem pont így kezdődött és 10.hetes babás vagyok.

2009. márc. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
úgy h megvolt a m,ensid,?
2009. márc. 15. 23:34
 4/8 A kérdező kommentje:

ráadásul több ideig tartott mint szokott?

am a barátom sosem élvezett belém

2009. márc. 15. 23:53
 5/8 anonim ***** válasza:

nemrég múlt el a´menzid. ha terhes lennél (amit egyáltalán nem hiszek) akkor ezek a tünetek még túl koraiak. a terhesség jeleit pár nappal a menzi várása elött érzed. vagy esetleg egy héttel.

viszont nemsokára peteérésed lesz :)

2009. márc. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szinte kizárt a terhesség, de hogy megnyugodj, vegyél egy tesztet, és annak már ki kellene mutatnia.
2009. márc. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj! Szerintem 99% hogy nem vagy babás. Én sokat próbálkoztam, minden hónapban voltak ilyen tüneteim amiket leírtál, azzal a különbséggel, hogy nekem 3-4 hónapig nem jött meg. Minden hónapban azt hittem, hogy terhes vagyok, már rendesen magamba beszéltem, de soha nem volt semmi, a tesztjeim mindig negatívok lettek. Amikor meg tényleg teherbe estem, nem is éreztem semmit :D Semmi tünet nem volt. Szóval én hiába vártam, hogy majd jelzi valami... De igazából nem bánom, hogy nem hánytam át heteket, így is nagyon örülök a bébinek:)

Ne aggódj! Tuti, hogy nem vagy terhes, hiszem most volt meg. De ha attól megnyugszol akkor inkább vegyél egy tesztet, biztos vagyok benne, hogy negatív lesz.:)

Minden jót!

23 hetes kismami

2009. márc. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatásokat :) Gratulálok a kismamáknak :)
2009. márc. 16. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!