Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Trauma megélése álomban?

Trauma megélése álomban?

Figyelt kérdés

Huu srácok. Intenzív álomról van szó.

Fentvoltam a kilencediken egy szobában, egy olyan középkorú Férfival, akit még soha életemben nem láttam.

Szóval nemtudom milyen indíttatásból, de kinyitottam az ablakot és kinéztem rajta. Láttam hogy egy szintel alattunk 4 srác áll az ablakban kiöltözve. POntosabban hárman már kintvoltak, egyikük akkor állt melléjük.


Eközben mindenhol idősek kint az abakban kiabáltak vagy mondtak valamit (nem hallottam, mintha csak tátogtak volna). Odalent is álltak emberek.


Aztán fogták egymás kezét, és leugrottak. Nem láttam ahogy leérnek, visszajöttem az ablakból, és az a férfi aki ott volt fogta a két válam és megdöbbenten nézett rám.


Aztán a liftben voltam, egyedül akartam lenni ebben biztos vagyok de nem hagyott békén. amikor kijöttünk a liftből mindenki döbbenten nézett rám. Nme értettem mi van, és felkeltem.


Talán lényeges lehet hogy ismertem a srácokat, de egyáltalán nem voltam velük semmilyen kapcsolatban. Absolute semlegesek.


De a lényeg hogy mikor felkeltem, remegtem és nemtudtam hoyg most mi a franc történt. Felültem és vagy fél óráig gondolkozni is alig tudtam. Fuu de rosszvolt. Jólesett kicsit kiírni magamból.



Szerintetek miért álmodtam ilyet? MI a véleményetek?


19/F


2017. dec. 24. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Nem hiszem, hogy minden álom jelent valamit. Neked volt egy zavaros álmod, ami mindenkivel megesim olykor.
2017. dec. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Karriered csúcsán érzed magad (középkorú férfi, magad látod benne). Mindenki felett állsz képességben, tudásban (9. emelet). A bölcs emberek (idősek), és egyszerű emberek (odalent) is tisztelnek és alázkodnak előtted (leugranak). Megdöbbensz ezen. Mindenki megdöbbent mikor lesüllyedtél a szintjükre (lift)
2017. dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak egy fura zavaros álom nyugi.

Ha tudnád én mennyi hülyeséget álmodok.

Kiskorom óta ugyanazon a helyen ugyanazokkal az emberekkel, soha nincsenek új helyek, új emberek, csak a megszokottak..Kicsit ijesztő, de megszoktam!:D

18/L

2017. dec. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Igazság szerint az lepett meg hogy ennyire intenzív volt egy álom. MIntha tényleg megéltem volna. Vagy lehet hogy csak azért mert ez akár valós is lehetne :S (mármint arra gondolok, hogy valósághűbb lehet ez, mint mondjuk a farkasember vagy az ufok amikkel kiskoromban álmodtam, és ezért intenzívebb. GOndolom...)

2017. dec. 28. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!