Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyeneket?

Miért álmodok ilyeneket?

Figyelt kérdés

Kb.9 hónapja tetszik egy lány(én is lány vagyok).Mikor megtetszett akkor is folyamtossan rá gondoltam meg most is.

És az első 5-6 hónapba keveset álmodtam róla, 2hetente talán egyszer.

Ja és ez a lány fél éve tudja,hogy nekem ő tetszik mikor megtudta akkor sem álmodtam sokat róla.Azán kb.3 hónapja álmodok róla de csak olyanokat hogy a pasijával együtt vannak meg hogy látom őt.

Pár hete szerelmet vallotam neki(nem reagált rá)és azóta olyanokat álmodok, hogy csókolozunk meg hogy megölel és hogy tök jóba vagyunk.Mikor felébredek érzek a csókját a számon.

Ez jelenthet valamit?

Esetleg azt, hogy a közel jövőbe lesz köztünk valami?



2018. jan. 2. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az álmok a vágyaidról szólnak. A jövőt álomból nem lehet megtudni.
2018. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Huh velem is hasonló dolog történik!Én olyan október körül kezdtem el álmodni olyat,hogy az egyik (legjobb)barátnőmet ölelgetem,csókolgatom és egymáshoz bújunk.Jó,mondjuk tetsz(ett)ik és valószínűleg azért vannak ilyen àlmaim,mert,akármennyire is ki akarok szeretni belőle,tudat alatt mégis szeretném,hogy összejöjjünk. :/

Amúgy meg hatalmas pacsi!Én nem merném elmondani neki az érzéseimet,pedig lehet,hogy megértené,mert ő meg biszex :'D Ráadásul még nyomulgatni is szokott rám,amitől sokszor zavarban vagyok,mert hát ki tudja,hogy csak hülyéskedik vagy nem?Én nem tudom eldönten :D XD

2018. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!