Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Menyasszonyi ruhában? 19/L...

Menyasszonyi ruhában? 19/L bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most álmodtam először azt hogy menyasszonyi fehér ruhában vagyok,fátyollal. Barátom nincs,nem is szerepelt benne a hazasodas, csak az hogy ismeretlen lanyok voltak körülöttem. Az utcán jarkaltunk. És az egyik szomszedom aki régen tetszett egy pillanatra szerepelt az álmomban de utánna csak én voltam azokkal az ismeretlen lányokkal együtt. Nagyon fura volt. Legyetek szívesek ne rohogjetek Ki és ne fikazzatok le. Aki nem hisz az álmokban Legyszives ne írjon ide.

Valaki tudja mit jelenthet ez az alom? Papam december 11.halt meg. Lehet ehez valami koze? Nagyon nyomasztó érzéssel keltem fel.


2018. jan. 14. 10:51
 1/10 anonim válasza:
88%
Én is álmodtam mennyaszonyi ruhával rá 1 holnapra meghalt az apukám.Nemakartam elhinni mikor monta a kolléga nöm hogy a menyaszonyi ruhával álmodni halált jelent de sajnos igaz lett
2018. jan. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez most komoly?
2018. jan. 14. 11:36
 3/10 anonim válasza:
Miért hazudnák?
2018. jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az igen most el kezdtem felni
2018. jan. 14. 13:31
 5/10 anonim válasza:
Csak az én tapasztalatomat írtam le,lehet hülyeség de velem ez történt azelött énse hittem ilyesmibe.
2018. jan. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Elhiszem

Én nagyon babonás vagyok 😧

2018. jan. 14. 13:51
 7/10 anonim ***** válasza:
úgyvan. hergeljétek egymást.
2018. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Meglesz ;)
2018. jan. 14. 19:38
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Csalódtál az életben, mert egyedül maradtál (menyasszony). A női versenytársak elszigeteltek téged a férfiaktól (ismeretlen lányok). Mindig a barátnők voltak a fontosak, ők befolyásoltak téged. Utca az életutadat jelképezi. Az egyik szomszédodnál lett volna esélyed.
2018. jan. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%
"meglesz ;)" aztán meg ha majd bekövetkezik a halál, te leszel az elsők között, aki zokogni fog, hogy miért gondoltál erre. gratulálok
2018. jan. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!