Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milliomodik kérdés, de ez az...

Milliomodik kérdés, de ez az álom jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Én magam sem nagyon bírom az ilyen kérdéseket, de ha egy elhunyt szeretetemmel álmodom, az valamiért soha nem hagy nyugodni.


Álmomban apukámról kiderült, hogy nem halt meg. Mutatott egy levelet, amit azt hiszem akkor írt, mikor megszületettem. Nem emlékszem, csak egy szóra, hogy kislányom (nekem már ez is megmelengeti a szívemet). Valamint mutatott rólam babakori fotókat (amik amúgy nincsenek), és közben arra gondoltam, hogy mit csináljak, hogy ez örökké tartson.


Sajnos csak ennyire emlékszem, viszont reggel, miután felébredtem, még több órán át ez ment a fejemben egyfolytában: földre tévedt angyal. Tudom, hülyeség, csak még soha nem álmodtam vele és kíváncsi vagyok. A féltesóm azt mondta api így jelezte, hogy vigyáz rám. Jó lenne ebben hinni.


Egyébként apu 6 éves koromban meghalt, előtte sem sokat találkoztam vele, mert 2 éves koromtól a Nagyszüleim nevelnek. Néha meglátogatott,de néha részeg volt, így nem engedték őt be. De nekem már az jól esik, hogy jött hozzám. Sok jót amúgy nem tudok róla, mert anyu csak szidja őt, és csak 1-2 közös emlékem van vele, azok mondjuk pozitívak.


Szóval ezek alapján jelenthet valamit ez az álom?

Köszönöm, ha elolvastad.



2018. jan. 18. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán mostanában többször fájdalmas gondolataid voltak éberen édesapád korai elvesztése miatt. A szervezetet pedig érzékelte, hogy erre álom útján kell kellemes élménnyel megbékélést adnia.


Az álmok sokszor gyógyítják így az emberi lélek gondjait. Reménytelenül szerelmesek együtt vannak azzal, akit imádnak, szegények álmukban gazdagok, istentől jelet váró embereknek álmukban megjelenik az isten vagy valamelyik küldötte. Népek vezetőinek, tudósoknak, művészeknek is sokszor az álmaik adnak útmutatást.

2018. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az apa az ésszerűség, a biztonság szimbóluma. Szeretnél valakihez tartozni, gondoskodás (levél). Nem vagy elégedett az életeddel, a körülötted lévőkkel, menekülés (fénykép). Szeretet iránti igény (babakori).
2018. jan. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!