Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelent? Eléggé...

Ez az álom mit jelent? Eléggé felkavaró volt.

Figyelt kérdés

Egy orvosi rendelő előtt vártam két orvossal. A rendelő az egyiké volt, de most egy másik orvos használta. Bekopogtak, de nem nyitottak ajtót. Egy szívességet szerettem volna megtenni az egyik orvosnak, aki amíg vártunk magyarázott valami új felfedezésről, amin éppen dolgozik és ezért fontos lenne, ha megtenném neki, amit akarok.

Közben érkezett két páciens is a váróba még. Már elég hosszú ideje vártunk, amikor az orvos megelégelte és benyitott a rendelőbe. Bent a vizsgálóágyon egy átvágott torkú férfi feküdt, de még élt, mert próbált levegőt venni, felette meg az orvos egy gipszvágó szerűséggel.

Eltakartam a szemem. Nem akartam látni mi történik. Aztán amikor megint odalestem, a bent lévő orvos elkezdte felvágni a férfi mellkasát is, aki még mozgott. Felém fordította a fejét és kinyújtotta a kezét az irányomba, mintha segítséget várna. Aztán kirohantam a váróból.

Ennyi volt, ennél a pontnál ébredtem fel.



2018. jan. 25. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Az álmok saját tudatalattink rejtett üzenete ezért magadban kell keresni a válaszokat, te éled az életed.

Ha valaki hasonlót álmodik annak már más lenne az üzenet az életéből kifolyólag, ezért is hülyeségek ezek az álmos könyvek!

2018. jan. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van valami betegséged? Mostanában jártál orvosnál? Nemed, korod?
2018. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

24/F

Nem vagyok beteg, nem tudok róla.

2018. jan. 25. 18:08
 4/6 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen, lelkileg nagyon megviselt. Régebben katasztrofákat álmodtam amiben sok ember meghalt. Nemtudom mit jelenthet. Mostanában már csak akkor álmodok ilyet ha előtte nap horrorfilmet nézek. 37/L
2018. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a meggyilkolt férfi azt a részedet szimbolizálja ami iránt haragot táplálsz.

Vagyis magadra haragszol valamiért.

Az orvosok az érzelmi gyógyulást jelentik ebben az álomban.


Fontos, ha első blikkre nem is jut eszedbe, hogy haragudj magadara valamiért az érzelem mégis benned van és hat! Őszintén ránézve és dolgozva vele ez az álom megismétlődhet pozitív előjellel!

2018. jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van valami lelki problémád (orvos) és nem mersz lépni (várakozás). Valami női ügy (2). Valami nem szokványos oldalról szeretnéd megoldani (új). Ilyen probléma másokat is érint (2 páciens). Aztán belegondolsz a veszélyekbe (benyitott). Rájössz hogy életveszélyes (átvágott torok). Vitát, értékcsökkenést okozhat neked (gipszvágó). Ebbe bele se mersz gondolni (eltakarod a szemed). A nyomasztó érzelmek feltárása (mellkas felvágása) kiszolgáltatottá tesz (segítség). Végül feladtad (kirohantam).
2018. jan. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!