Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtatok ehhez hasonlót?

Álmodtatok ehhez hasonlót?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy nappal van és egy olyan szobában, hogy önmagammal szemben ülök. Azt mondtam magamnak, hogy keresd a jeleket. Soha nem álmodtam ehhez hasonlót.
2018. jan. 27. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Én álmodtam már hasonlót (ijesztően hasonlót). Van egy idős nénike, ilyen jós-féleség, de az álmokhoz is ért, és rendszeresen megkérdezem, mit jelentenek az álmaim. Azt mondta, hogy amikor önmagadhoz beszélsz álmodban, az két dolgot jelenthet: 1. csak sima álmot, 2. az álomfejtegetés annak a jele, hogy enyhén demens vagy. Én nagyon megijedtem! Azóta voltam vagy öt pszichiáternél, iszonyatosan megijedtem, hogy gyogyós leszek! Szerintem te is keress egy jót! Amióta felírtak nekem pár nyugtatót, nem álmodom olyat, hogy önmagammal beszélgetek. :)
2018. jan. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt. De Szerintem nem jelent sem mit.
2018. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!