Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Almodtatok ehhez hasonlot?...

Almodtatok ehhez hasonlot? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

az ejjel almodtam azt hogy elmentem falur mamamekhoz es a kapu nyitva volt es sokan altak sort a kapuba(15 es 18 ev kozottiek)kuztuk Bea is aki osztalytarsam vot es regeb kedveltem is.Mikor mentem be Bea nagyon nezett a kerites mellett alva ahogy hatramegyek.

Az udvar vegen a garazs van es utanna a hatso udvar. a hatso udvarra en menten be eloszor es meg jott velem egy fiu akit nem ismertem. A hatsoudvaron sotet volt es fura hangok hallatszodtak.A masik fiu ment lol vitt egy zseblampat is de kesobb nekemadta es en elkezdtem keresgelnui a lampaval az ajto mogotti bal oldalon a gabonatar tetejen es a fiu a hatam mogott volt de mire megfordultam mar eltunt. Ekkor en megijedtem es elorementem ahol vilagossag volt Bea meg mindig ott volt es nezett. Bementem es szoltam mamamnak hogy ltunt a hatam mogul valaki es elmentem lefekunni aludni.

Reggel mikor megebredtem kimentem az udvarra ahol Bea ott volt es nezett meg mindig. A hatsoudvarrol lattam hatul a kertbe a kut mellett egy lovat ami rovidebb volt a szokbanyosnal. Ekkor megint bementem es szoltam mamamnak a lorol is. Aztan kesobb egy reten talltam magam a tesommal (10 eves fiu) ahol cserepeket kellett vigyunk haza de az utamban sok kb 10 lo volt. Eloszor nem akartam arra menni de kesobb megis arra mentunk de mar ures kezzel. A lovak meg voltak kotve de volt olyan lo ami alkatra egy medvehez hasonlit. Azt mondtam nekik hogyna leteszem a cserepeket otthon akkor majd viszajovok es kiszabaditom oket de en tudtam hogy nemfogok viszajonni.


Az egesz alom alatt razott a hide ugy mint most mikor ezt leirtam.Es az egesz alom olyan volt mindha valosagos lett volna.


Ennem az alomnak lehet valamilyen jelentosege??

Mostanaba jobban hiszek az almokban mint regebb mer erre okom van.


2011. aug. 13. 22:38
 1/7 A kérdező kommentje:

Nem mindegyiknek van de van olyan aminek tenyleg van.

Tapasztalatbol mondom

2011. aug. 14. 22:43
 2/7 anonim ***** válasza:

Az álom mindíg jódolog, mert ha jót álmodunk, kellemes az ébredés és ha rosszat álmodunk, akkor meg azért jó, mert nem igaz.

Csodálom, hogy a Mamádat meg nem is láttad álmodba, mikor hozzá indultál.

Minden esetre Beát kérdezd meg hogy van, mert Vele kaőcsolatos az álmod.

A lovakkal kapcsolatban pedig akkor lehet valamit mondani, ha tudod milyen szinű volt, vagy voltak.

Minden színű lóra más az álombeli jellemző.

A keresődbe írd be, "Krudi Gyula álmoskönyv" és máskor megfejted magadnak az álmaidat.

Szia.

2011. aug. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tom Benko ***** válasza:
Az álmoknak semmi jelentősége nincsen. Már írtam ugyan, de valamiért moderálva lett. Kissé unalmas.
2011. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hidd el nem en moderaltam be
2011. aug. 21. 22:29
 5/7 Tom Benko ***** válasza:
Te nem i tudod, maximum bejelenteni. De én nem rád, hanem egy nyomkövető trollra gyanakszom.
2011. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
es az a troll az ki??:D
2011. aug. 22. 21:51
 7/7 Tom Benko ***** válasza:
Van egy sejtésem, de egyelőre nincs bizonyítékom.
2011. aug. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!