Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet jelezz az álmom? Álmomba...

Lehet jelezz az álmom? Álmombam a mostani lakásunkban ott volt velem kisfiam, de a mostani párom nem és egy kislány aki külön játszott.

Figyelt kérdés
Van egy új párom akitől babát várok, de még nem tudom eldönteni, hogy a babával mi lesz. Lehet a kislány a babát szimbolizálja és a párom nem marad velünk ha megtartom?

2018. febr. 7. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jóslásra nem alkalmas az álom! Kételkedsz a párodban? Mi az, hogy "ha megtartom"?
2018. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva igen, vannak kételyeim. Bár terveztük a babát és az első pillanatban örült, de 1 óra múlva ecsetelte miért nem jó most , hogy a baba megszülessen.
2018. febr. 7. 16:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak megijedt a hirtelen támadt felelősségtől. Az indokokat alaposan át kell gondolni. (Magánvéleményem: én biztosan nem maradnék együtt egy olyan emberrel, aki arra akarna rávenni, hogy vetessem el a gyerekemet.)
2018. febr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? Ha jól értem, akkor neked már van egy kisfiad? Szerintem álmodban inkább a félelmeidet látod, mintsem a jövőt. Te érzed, hogy mennyire jó ötlet most egy gyermek vele, vagy hogy hogyan viszonyulsz az abortusz gondolatához. Ez a te életed, ilyen fontos döntéseket mi nem hozhatunk meg helyetted.
2018. febr. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bánki Tomi ***** válasza:

Szia Kérdező!


Az álmok a jövőt ilyen szinten tényleg nem tudják előre megjósolni, ahogy előttem is válaszolta valaki.


De egy lehetőséget figyelmen kívül hagytok. Azt hogy azért is lehetsz bizonytalan abban, hogy megtartod a kisbabádat, mert attól félsz, hogy ha megszületik a kisbaba, akkor a párod elhagy


Milyen érzés volt az álmodban amikor láttad a kislányt arrébb játszani?

2018. febr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal inkább a valóságra kell figyelni, és nem az álomra. Nekem sok esetben fordítva jön be amit álmodok
2018. febr. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező, szerintem az álmod a te érzéseidet "dolgozza fel" nem jel, hanem a te belső érzéseidről, félelmeidről beszél.
2018. febr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért álmodsz erről mert a lelked mélyén ezekről gondolkodsz és fantáziálsz
2018. febr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!