Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lezuhant repülővel álmodni?...

Lezuhant repülővel álmodni? Info pont 19/L

Figyelt kérdés

A nagymamám meg a testverem és én rajta voltunk egy rózsaszín repülőn,és a tesommal össze vesztem a repülőn valamin. A húgom a repülő másik felében volt,én a nagymamám mellett ültem. Pár perc múlva nekünk jött a levegőbe egy másik utasszállító mi meg elkezdtünk zuhanni. Belecsapodtunk a földbe.

Mindenki meg halt aki a repülőn volt csak én nem.

Nem rég halt meg a Papam lehet hozza valami koze? Nagyon durva nyomasztó alom volt


2018. febr. 8. 10:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Info lent* bocsanat Kijavitott a telefonom
2018. febr. 8. 10:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én régebben nagyon gyakran álmodtam zuhanó repülővel (hetente legalább kétszer, kb. 2-3 évig), olyan is volt, hogy rajta ülök és olyan is hogy csak látom lezuhanni. Az egyik legmegmaradóbb ilyen álmom az volt, amikor közvetlen mellettem csapódott be, még az égő műanyag és üzemanyag illatát is éreztem, noha soha életemben nem tapasztaltam hasonlót. Sokáig nem tudtam mire véljem ezeket az álmokat, amikor viszont megszűntek rájöttem, hogy a saját félelmeim kivetülései voltak. Mindenkinél másra utal egy ilyen álom, nem kell nagy összefüggésekre gondolni, mindenki maga érzi, mi az ami az elméjét sokat foglalkoztatja, mi az amitől még álmaiban sem tud teljesen megszabadulni.
2018. febr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam már lezuhanó repülővel. Rajta voltam a családommal, pilótafülke leszakadt még a levegőben és utána lezuhant. De valamilyen időhurok szerűségben voltunk, mert mindig miután becsapódott, visszakerültem ugyan oda, egész addig, amég nem akadályoztam meg a katasztrófát
2018. febr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!