Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Betegségre utal ez az álmom?

Betegségre utal ez az álmom?

Figyelt kérdés

Olyat álmodtam, ami még álomnak is irreális!


Egy sivatagban egymással szemben állt két kutya és olyan volt, mintha valami érthetetlen nyelven beszélgetnének egymással.


Aztán a földből felbugyogott előttem egy kis forrás, amiből egy hal egyenesen egy ölembe repült, de a halnak az arca az a nagybátyám arca volt, a szemei pedig csillogtak, és állandóan azt mondta nekem mosolyogva, hogy "Szerencse! Szerencse! Szerencse!".


Ahogy felnéztem pedig már nem a sivatagban, hanem a felhők között az égben voltam, mintha a nap felé repültem volna akaratlanul, és akkor megint hozzám szólt a hal, vagyis a nagybátyám, hogy "Ott az Isten!" erre a napkorong közepén megjelent Zámbó Jimmy és intett nekem nevetve, hogy repüljek felé.


Szóval ez valami elmebeteg! Én ilyen beteg dolgot még soha nem álmodtam azelőtt! Most komolyan parázok, hogy nincs-e valami bajom.


Szerintetek menjek egy pszichológushoz?



2018. febr. 8. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat ez oriasi volt 😂 remelem nem drogozol. Ha viszont ezt komolyan irtad, szerintem ne reagald tul amig csak 1x almodsz ilyet
2018. febr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, hogy betegségre utal- e, de az biztos, hogy beteg egy álom.
2018. febr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Az egésznek Jimmy a "csúcspontja". Ő vajon hogy került "képbe"? Jimmy- rajongó vagy?
2018. febr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem, csak az anyukám. Gyerekkorban állandóan Jimmy kazettákat bömböltetett itthon és a kocsinkban.
2018. febr. 10. 12:34
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
A drogok káros hatással vannak rád.
2018. febr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
# 5 Hát, ha a heti két sör drognak számít...
2018. febr. 17. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!