Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet? Valamit...

Valaki : kérdése:

Ez mit jelenthet? Valamit szerintem biztos.

Figyelt kérdés

Kistestvéremmel álltam egy tó partján, a volt szerelmemről meséltem neki. Akkor ő mintha bekapcsolt volna egy tv-t, magamat láttam a volt barátommal az utolsó nyaralásunkkor. A következő pillanatban már fizikailag is ebben a képben voltam, ott állt a fiú nekem háttal. Megöleltem megcsókoltam, megkértem hogy hozzunk helyre mindent, a féltett titkát is tudom már és elfogadom. A vége ugyanúgy szakítás lett, ő mérges lett rám, amiért tudom amit titkol (mint a valóságban). Álmomban azt mondtam magamnak hogy ez akkor a tanulság hogy nincs közös jövőnk ez mindenképp így lett volna. És akkor feltűnt hogy fordítva van rajtam a csizmám, a sarka van elől.

Ez a csizma nagyon érdekes, meg úgy az egész. Sokat álmodom ezzel a fiúval, mindig hogy béke és de jó, de ez most más volt.

Van valakinek ötlete mit jelenthet?


2018. febr. 11. 11:00
 1/2 anonim válasza:
A tonak is van jelentese. Azt olvastam hogy a multbeli felelmek emleke. Valoszinuleg felsz az ujabb es ujabb visszautasitastol. Nem birod lezarni es magad mogott hagyni ezt a kapcsolatot. Nem tudod meg elengedni. A lelked melyen meg remenykedsz, hogy ha megadnal neki mindent akkor helyrehozhato. De a valoeletben tudod hogy mar nem. A csizma pedig egyertelmu. Meg mindig a multban elsz valamennyire. A csizma akkor fog elore nezni ha elore tudsz mar csak setalni. Remelem tudtam segiteni es valamennyi kerdesedre valaszt adni. :)
2018. febr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bensőséges, nyitott kapcsoltban vagy a kistestvéreddel (tópart). A kistestvéred és te a kapcsolatodról alkotott véleménye a TV. A barátod titkolni akar vagy elutasít téged (háttal állt) és te szeretni akarod (ölelés) fel akarod kelteni az érdeklődését (csók). Úgy érzed más irányba kell elindulnod (fordított csizma).


Saját vélemény: A fiú a saját hibáját nem tudja elfogadni. Ezt nagy tehernek érezheti és nem akar terhelni téged a gondjaival, vagyis kímél téged. Ha el tudod érni, hogy a fiú megbarátkozzon önmagával és látja, hogy képes vagy felvállalni a hibáját (nem fogod hibáztatni, hogy tönkre tette az életed), akkor van esélyed.

2018. febr. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!