Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Úgy érzem (szinte biztos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zozó_11 kérdése:

Úgy érzem (szinte biztos vagyok benne) hogy nem fog ez menni tovább, de szerintem ő is így van vele. Mégis félek, hogy a szakításban nem lesz partner, van erre recept?

Figyelt kérdés

Vannak olyan kapcsolatok, ahol sajnos létezik egyfajta fölérendeltség. A miénk ilyen. Nyilván az én hibám is hogy hagytam, lényegtelen. És hiába gondolom, hogy amúgy mindketten azon a véleményen vagyunk, igazán boldogok egymás nélkül lehetünk csak, a szakítás valahogy ez nem fog simán menni. Mert el kell engedje, hogy ő van felül, és most az egyszer közös, intelligens döntést kell hoznunk.


Volt valaki hasonló helyzetben? Hogy ment?


F/40+


2017. szept. 6. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:

A szakításkor, mindenki a habitusa szerint járja a köröket, de előbb-utóbb úgyis vége lesz.

Ha nem most, akkor öt se vele-se nélküle alkalom után, ez csak időhúzás.

Szerintem ez attól is függ, hogy a szex hogy működik (...még mindig) egy párnál.

2017. szept. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akár ő van felül, akár nem, ha ő is tudja, hogy nem lehettek együtt boldogok, akkor, akkor, ha csak egy kis intelligencia is szorult bele, miért ellenkezne? Ha nincs ennyi intelligencia benne, az persze gáz...
2017. szept. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A szex asszem nem lesz összetartó erejű :)

Igazából nem az intelligenciáját kérdőjelezem meg, szerintem nagyon intelligens lány. Környezetünkben volt ilyen válás is meg olyan is, teljesen odavolt azért a megoldásért amikor férj és feleség barátok maradtak, együtt is laktak sokáig míg szépen lassan berendezkedtek külön-külön.


De mindig más, ha veled történik a dolog. Hormonok, minden. Váratlan. Akiről húsz évig azt gondoltad, a te kiskutyád, hirtelen felnőtté válik és azt mondja, kedvesem hagyjuk a p'ába. Ezt kéne valahogy feldolgozhatóvá tenni. Na persze mindegy mit tervezek úgyis isten végez.

2017. szept. 6. 09:27
 4/5 anonim ***** válasza:

"...Na persze mindegy mit tervezek úgyis isten végez..."


Én hívő ember vagyok, de ez, a te történeted kapcsán egy marhaság!

Te döntesz az életedről, hogy mész vagy maradsz, mennyi fér még bele, meddig akarsz lábtörlő státuszban maradni.

Felelős vagy a tetteidért, ne akard ezt a Jóisten nyakába lőcsölni!

2017. szept. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ebben neked igazad van de én nem is erre gondoltam, hanem arra, hogy hogyan alakul az a bizonyos beszélgetés.
2017. szept. 6. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!