Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Meg tudok előre álmodni egy...

Meg tudok előre álmodni egy illetőt, vagy legalábbis hozzáhasonló tulajdonságú embert?

Figyelt kérdés

Pár éve (nem tudom pontosan mikor) azt álmodtam, hogy a szalagavatómon táncolok a barátommal, aki egy talán 10 centivel lehet nálam magasabb. Egy kislány a táncunkat megszakítja, mert táncolni akar velem, de a következő kép már az, hogy az öltöző ajtajában állok, előttem a barátom, mondok neki valamit, megcsókolom (a telt ajkát) és ennyi az álom.

Nos pár évvel később (pár hónapja) egy hozzáhasonló sráccal találkoztam. Alig magasabb nálam, teltebb ajka van, (az álomban nem egészen kopasz volt, de barnás) a haja barna színű, jelenleg hosszú, de láttam képet amin rövid.

Nagyon az ilyen dolgokban nem szoktam hinni. Volt, hogy deja vu érzésem volt, mert "megálmodtam" dolgokat (egy-két képkocka volt, hogy jé ez megtörtént már). A szalagavatónk december elején lesz, ezzel a sráccal még nincs igazán kapcsolatom.

Olyant ismerek akit konkrétan elkerültem, elsétáltam mellette, vagy előbb megismertem a városát mint őt magát, de őt szerintem semmiképp nem láthattam. Erre van valami tudományos magyarázat?



2018. febr. 12. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Most akkor dejavu vagy megálmodtad mert elég zavaros amit írtál.

Amúgy az agy a múlt eseményeiből és eddig tapasztalataiból próbál alkotni egy jövőképet amit álom formában levetít, ami vagy bejön vagy nem mint a lottó.

2018. febr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nos amit leírtam eddig csak megálmodtam. Még nem következett be. A szalagavatónk decemberben lesz, akkor "történhet" meg, és ott abban a pillanatban lehetne deja vu-m. De mivel másoknak ezt elmondtam nem történik meg :/

Mert tudom, ha olyasvalakivel álmodok, aki abban a pillanatban tetszik akkor pont vele álmodok, de ez valóban csak álom, mert realitása nincs. De ezt a srácot akit "valószínűleg megálmodtam" akkor nem ismertem, és hozzá hasonlóval nincs kapcsolatom.

2018. febr. 12. 23:24
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tegyük tisztába a dolgokat a "Déjà vu" érzés az mikor úgy érzed hogy megtörtént veled az a dolog de igazából még sohasem!

"A hagyományos elképzelések szerint az okozza, hogy az egyik szemből néhány ezredmásodperccel előbb érkezik a látott kép az agyba, mint a másikból."

[link]


Az álmok pedig a tudatalatti rejtett üzenete, de mint írtam az agy alkothat egy elképzelt valószínűsíthető jövőképet a múlt eseményeiből.

2018. febr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!