Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen tulajdonságú az a nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tulajdonságú az a nő, aki megfog titeket, és amelyik nem?

Figyelt kérdés
2017. nov. 26. 08:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én 24/l vagyok, dolgozok, mellette tanulok, sportolok, de nem sok barátom van, mert távol lakom az otthonomtól, és még nem rendezkedtem be erre. Sok minden érdekel, de egyedül nincs hozzá sok kedvem, ez miatt talán unalmasnak tűnhetek, pedig nem vagyok.
2017. nov. 26. 08:59
 2/11 anonim ***** válasza:
Ami megfog: pozitív szemelyiség, sokat mosolyog (persze csak ha olyan a helyzet épp az életébe) legyen romantikus alkat,érdekelje az ami velem történik és persze érződjön h tudunk együtt jó párost alkotni tehát egy sikon mozgunk :)
2017. nov. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pár éve azt hittem, pontosan tudom, de rá kellett jönnöm, hogy halvány fogalmam sincs. Azt könnyebb megfogni, hogy mi taszít.
2017. nov. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A csupaszív, angyali belső nagyon nyerő tud lenni, ha valóban őszintén jön, mosolygós természettel társulva. Szeretem, ha érzelmes egy nő, ha azt sugallja, hogy őt igenis meg kell hódítani. Jó, ha egy kicsit álmodozónak tűnik, van egy romantikus kis világa. Legyen jólelkű, éreztesse, hogy neki olykor szüksége van egy erős támaszra, egy lelki társra.


Ami meg nem tetszik, az ennek nyilván az ellentéte: férfias jellem, érzelmes természet totális hiánya, monoton beszéd, túlzott jégkirálynős attitűd, egyáltalán nem romantikus alkat, mindenféle kedves gesztust "csöpögősnek" meg "nyálasnak" tart. Az ilyen nőktől elborzadok és menekülök.

2017. nov. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Most ez hülyén fog hangzani de mivel introvertált vagyok, így inkább a visszahúzódó csajok jönnek be.
2017. nov. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Az első vagyok. Még egy nagyon fontos: tudja meghagyni nekem azt, h lovagnak érezhesem magam mellette
2017. nov. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Benned annyi, hogy "unalmas" vagy mindaddig míg van értelme megnyílnod.


Szeretem az ilyen helyből-távol típusú személyeket


| lehet tévedek de olyan lehetsz akit nem lehet egy-két hónap alatt megismerni, hanem majd ha minden klappol és olyan kedved lesz mesélsz egy nagyot |

2017. nov. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mosolygós, vicces, humor értő, érdeklődő, érdeklik a világ dolgai, kedves, van esze, egyenes, őszinte, nem adja fel rögtön.


Ami nem: aranyásó, felszínes, kettős mércéző, férfigyűlölő, "én vagyok a világ középpontjában", hazug, számító, nagyképű

2017. nov. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ami megfog: határozott, ha problémája van, akkor kimondja, tud humoros lenni (de nem az a csipkelődős humorral), akiket kedvel, azzal tud kedves lenni.

Aki taszít: aki "Bocsánat, hogy élek" beállítottságú.

2017. nov. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Legyen természetes, vidám természetű, barátságos és csajos.
2017. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!