Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, milyen tulajdonságú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen tulajdonságú pasik számítanak lúzernek a ti szemetekben?

Figyelt kérdés
Kérdezhetném úgy is, hogy mi tesz valakit lúzerré?

2017. dec. 5. 23:32
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
68%
Ha valakinek gyakorin kell megkérdeznie, hogy lúzer-e.
2017. dec. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
70%
Nincsenek céljai, a szüleivel él és nem is tervez elköltözni, magát lúzernek tartja, érzelmileg csak alkalmi szexre alkalmas, kifolyik a pénz a keze közül.
2017. dec. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

#1 Ki mondta, hogy magamra gondoltam?:)

Csak manapság annyiszor hallani ezt a szót, hogy érdekelne mi van mögötte.

2017. dec. 5. 23:35
 4/38 anonim ***** válasza:

A többit képzeld hozzá :D



F

2017. dec. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem aki kiír egy ilyen kérdést, az elég lúzer. :D
2017. dec. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
56%
Kommunikációs, értelmi/érzelmi hiányosságok, életviteli, személyiséggel való problémák (nulla önállósodás, rendszertelen életmód, berögzült nézetek, magyarul: intelligenciával, felfogásai és megértési képességekkel, empátiával nem rendelkező ösztönlény) tanulmányi gyengeség (8 általános vagy csak egy érettségi, semmi cél), tartós munkanélküliség, stb.
2017. dec. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
De miről döntitek ezt el, hogy XY egy lúzer? Komolyan nem vágom.:D
2017. dec. 5. 23:41
 8/38 anonim ***** válasza:
79%
7.: 2. hszban leírtam számomra mi a lúzer. Elég kézzelfogható, racionális dolgokat fogalmaztam meg, ne értetlenkedj már
2017. dec. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Azzal dől el hogy nem kellesz a nőknek, számos okból tré a kinézeted nincs pénzed nincs önbizalmad stílusod magabiztosságod antiszociális vagy és általában szűz vagy prostihoz járkáló szerencsecsomag.
2017. dec. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
66%
Ne a lúzer gyakoris lányokat kérdezd szerintem.
2017. dec. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!