Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Állandóan vele álmodok? Miért...

Állandóan vele álmodok? Miért jön mindig elő? Mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
Fél évvel ezelőtt elhunyt a férjem egy hirtelen jött betegségben. Mi már közel egy éve nem voltunk együtt. Amióta elhunyt nagyon sokszor álmodok vele, legtöbbször mindig beszélgetünk, vagy valamin vitatkozunk. Érdekes hogy amikor előjön álmomban mindig fiatalabbnak tűnik és kicsattan az egészségtől mintha nem lenne beteg. Ma megint itt volt, feküdt egy kórházi ágyon, én mellette ültem és fogta a kezem. Kérdeztem tőle hogy te élsz még?! Erre azt a választ kaptam hogy a "-Én a Való életben is élnék ha nem hagytál volna el!! Egyébként a sorozatos megcsalás miatt hagytam ott annak idején. Igaz próbált többször keresni telefonon, mikor még élt de azok után amiket tett nem voltam hajlandó vele beszélni. És hát hirtelen jött a halálhíre fel se tudtam fogni, szinte a mai napig. Miért jön mindig elő az álmomban? Mit akarhat?

2018. febr. 19. 06:01
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem azt kellene először tisztàzni,hogy az àlmaid a te èrzèseidből tàplàlkoznak vagy ő lèp kapcsolatba veled. Amit leìrtàl,hogy azt mondta,hogy mèg mindig èlne ha nem hagytad volna el. szàmomra inkàbb azt tükrözi,hogy neked vannak tisztàzatlan èrzèseid vagy bűntudatod ès àlmaidon keresztül kell feldolgoznod ezt ès vègül elengedned őt. A tudatalattid jelez àlmok formàjàban. A màsik lehetősèg,hogy az ő lelke megragadt,nem tudott àtkelni mert nem èrti a sajàt halàlàt,nem tudja elfogadni ezèrt àlmaidon keresztül mèg mindig ragaszkodik ide. Ha ìgy van,őt àt kell segìteni.
2018. febr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod elfogadni, hogy nem él (beszélgetsz vele). Önvád gyötör (vita). A múltat jelképezi hogy fiatal. Jóvá szeretnéd tenni a hibáidat (kórházi ágy). Megbékélsz, elfogadod (kézfogás). Ö feladta a kapcsolatot (fekszik), te nem erőltetted (ültél).


Saját vélemény: bocsáss meg magadnak, fogadd el hogy nincs többet. Lépj tovább kezdj egy új életet.

2018. febr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar tőled semmit.

Te nem tudod kiverni a fejedből. Gondolom, szeretted a megcsalások ellenére is. És nem tudtad normálisan lezárni. És a halála miatt nem is tudtátok már megbeszélni.

2018. febr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Mit akar tőlem?"

Semmit.

Az emléke jön fel álmodban tudatalattidból.

Még nem egészen 'engedted el', még nem zártad le magadban a kapcsolatot.

Nem tud bocsánatot kérni, te nem tudsz megbocsátani, vagy véglegesen szakítani. Márpedig, míg ezt meg nem teszed, alő fog jönni álmaidban.

.

"-Én a Való életben is élnék ha nem hagytál volna el!!"

Itt a magyarázat. Akarva karatlanul betegsége okozójának tartod magad, ez pedig nem igaz.

Amennyiben ezt lekűzdöd és halálát tőled függetlennek tekinted, megszünnek 'számonkérő' álmaid.

2018. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem akar ő semmit, ez a te álmod. Lelkiismeretfurdalásod van, még ha a leírtak alapján, nincs is rá okod.
2018. febr. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet, hogy szereted még
2018. febr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!