Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom állandóan korán akar lefeküdni de én akkor nem vagyok álmos és nem tudok elaludni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a barátom mindig korán akar lefeküdni és le is fekszünk miatta pedig én olyankor nem vagyok álmos és nehezen tudok elaludni. Igazából tudok aludni csak nem szoktam korán lefeküdni mert olyankor nem tudok aludni csak késöbb. De amikor együtt alszunk akkor miatta mindig korán kell lefeküdni és akkor van hogy félóra vagy 1 órát esetleg többet forgolódom mire végre elalszom és ez nekem rossz. Jó lenne ha kicsit tovább maradnák fent. Amikor már én is kezdek álmosodni és tudnék is aludni. Nem tudom mit tegyek hogy el tudjak olyan korán aludni amikor én még nem vagyok álmos és pörgök vagy pedig kitalálni valamit hogy ne akarjon korán lefeküdni.
2018. febr. 16. 21:15
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Es pontosan mikor is tortent az eset, amikor pillanatragasztoval osszeragasztottak titeket, hogy soha tobbe nem vagytok kepesek egymas nelkul cselekedni?
2018. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
90%

verd ki, jatsz a telon, nezd a tv-t, olvass konyvet, tanulj, fozz, takarits, barmi...

komoly h ezt emgkerdezted?

most o minek lenne veled fent ha faradt..?

2018. febr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Nem lakunk még együtt ez akkor van amikor együtt vagyunk és együtt alszunk.
2018. febr. 16. 21:19
 4/45 A kérdező kommentje:
De szinte mindig ez van amikor együtt alszunk
2018. febr. 16. 21:20
 5/45 anonim ***** válasza:
89%

"Igazából tudok aludni csak nem szoktam korán lefeküdni mert olyankor nem tudok aludni csak késöbb."


Ez a mondat engem megizzasztott.

2018. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
93%
Ez aztán a nap kérdése. Kb. olyan szinten van, minthogy megkérdezted volna: “Pisilnem kell, mit csináljak?”
2018. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
15%
Aludj te is korabban, hozza fog szokni a szervezeted. Alapvetoen sokkal jobb minel korabban kelni, es idoben fekudni.
2018. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
leszoktam vele feküdni korán csak nehezen alszom el és van olyan is hogy hajnalban olyan 2-3 körül megkelek magamtól a barátom meg nagyban alszik (mellettem) én meg nagyon nehezen alszom vissza
2018. febr. 16. 21:23
 9/45 anonim ***** válasza:
94%
Továbbra sem értjük, miért kötelező program egyszerre lefeküdni.
2018. febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
89%
Nagyobb problémád sosem legyen az életben. Bár ha ennyire unatkozol esténként, szerintem hasznos lenne azt az időt a helyesírási szótárral töltened. :)
2018. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!