Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok rendszeresen az...

Miért álmodok rendszeresen az első szerelmemmel?

Figyelt kérdés

Kb. 13 évesen voltam először szerelmes egy fiúba az iskolából. Sajnos ez mindig csak plátói maradt, sosem jöttünk össze, majd miután elballagtam, már nem is nagyon találkoztam vele, elmúltak az érzéseim. Utoljára 3 éve futottunk össze egy rendezvényen, családos ember lett, 2 gyerekkel.

Egyáltalán nem szoktam már gondolni rá, meg fogalmam sincs, hogy mi van vele, viszont egy ideje rendszeresen szerepel az álmaimban. Havonta 3-4x biztosan álmodom vele. Ezekben az álmokban általában ismét kamaszok vagyunk és szinte mindig úgy végződik, hogy csókolózunk, majd lefekszünk egymással, de volt már olyan is, hogy együtt jártunk. Sőt olyan álmom is volt, amikor már felnőttek voltunk, és a felesége tudta nélkül összegabalyodtam vele egy buliban.

Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy miért álmodok vele mindig ilyeneket, amikor már rég túlléptem rajta, ébren nem is szokott ő eszembe jutni.

Mit jelenthetnek ezek az álmok, miért jelenik meg ennyiszer?



2018. febr. 19. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

A múltbéli fiú az ideálodat szimbolizálja. Azt a szexuális vonzalmat, mit iránta éreztél hiányzik neked és azóta sem találtad meg senkiben.


Saját vélemény: Aki lemarad, az kimarad. Most is biztos van aki vonzónak tart és neked is bejön. De felnőttkorban, már nehezebb kimutatni az érzelmeket. A karrier válik fontossá, ha nem működött a szerelem kár erőltetni alapon.

2018. febr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Többet között ezért is tartom furcsának ezeket az álmaimat, hiszen annak idején nem éreztem iránta szexuális vonzalmat (mint írtam, csak 13 éves voltam), ez inkább ilyen plátói rajongás volt, hiszen még csak soha nem is csókolóztunk, csak beszélgettünk párszor.

Később nekem is voltam már igazi kapcsolataim, és jelenleg már férjnél vagyok, hamarosan érkezik az első baba, boldogan élünk.

2018. febr. 19. 15:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Ő csak "eszköz" az álmaidban valami más kapcsán, valószínűleg neki semmi köze ahhoz, ami így vizualizálódik álmaidban. Olyan, mint egy színész, csak eljátssza a szerepet, de nem az ő élete. Gondold át, hogy számodra mit üzenhetnek ezek az álmok, vonatkoztass el tőle.
2018. febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Hallgasd meg "Az első szerelem" című Máté Péter számot. Nem mai zene, de a kérdésedre, benne van a válasz.
2018. febr. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Arról nem te tehetsz, hogy vele álmodsz. Talán az agyad hiányolja azt az időszakot, amikor még kamasz voltál.
2018. márc. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad lehet. Sokszor szoktam nosztalgiázni, visszagondolni a tinédzser éveimre, hiányzik is sokszor. Na nem pont a fiú, hanem az akkori életérzés, szabadság... jó lenne újra átélni.
2018. márc. 4. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!