Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mi történik a...

Szerintetek mi történik a halálunk után?

Figyelt kérdés

Most elgondolkodtam ezen:) mi történhet ha vlk meghal,halottam pár dolgot :hogy meg szűnik létezni a fizikai test,majd a lélek felemelkedik,vagy hogy újra születtünk!

Persze erre konkrét választ nem lehet adni,de azért érdekelne a véleményetek <3:)



2018. febr. 20. 19:27
1 2
 1/15 Balázs24543 válasza:
Eltűnünk a világból.
2018. febr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hát ez logikus:)
2018. febr. 20. 19:49
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Véget ér a szenvedésünk.
2018. febr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
Semmi. meg szűnik a létezésünk, ennyi.
2018. febr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
The show goes on.
2018. febr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

Ugyanúgy nem érzünk semmit, mint a születésünk előtt a Föld keletkezésétől számított 6 milliárd évben, vagy a világegyetemünk keletkezésétől számított 15 milliárd évben.


Halálunk után még egy ideig élnek testünkben mikroorganizmusok, majd nem marad belőlünk más csak csont vagy hamu. A Föld pármilliárd év múlva történő elpusztulását követően maradványaink atomja szétszóródnak a naprendszerben, majd a galaxisokban, ha van sok világegyetem, akkor pedig annak pusztulása után más világegyetemekben. Egyszer egy dokumentumfilmet nézve döbbentem meg azok hogy a Földön levő atomok közül milyen rengeteg az, ami régen több milliárd fényévekre levő galaxisok atomja volt.

2018. febr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszoka!
2018. febr. 20. 20:49
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
Én mindig veled leszek!
2018. febr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
78%

Mostmar ugy gondolom semmi nincs a halal utan, csak olyan mintha soha nem is lettunk volna.


Viszont erdekes lehet hogy oviskent igy kepzeltem el a halal utant. Nem tudtam elfogadni hogy eltununknezeet egy elegge idealizalt kepet allitottam fel magamban, meg ma is minden reszletre emlekszek

Ha meghaltunk sorban kell allnunk a menmyorszag kapujaban. Aztan itt mindenkit beenged egyesevel Isten. Ugyan ugy nezunk ki mint halalunk elott, csak “halvamyabbak” vagyunk es angyalszarnyunk van. Bemt a mennyben felhobol van a fold, es az elhunyt emberek reg nem latott rokonaikkal kavezgatnak, “angyalkent”.


Regen volt, mar belattam regen hogy ez lehetetlen barmennyire is szeretnem, de titkon meg ma is remenykedek benne hogy ez igy lesz.

2018. febr. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Azt jól latod, hogy erre konkrét választ nem fogsz kapni, mert az oldalra inkább élők "járnak". Egyébként ez csupán hit kérdése: ki abban hisz, hogy nincs semmi a halál után, ki abban, hogy van.
2018. febr. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!