Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mi történik a...

Szerintetek mi történik a halálunk után?

Figyelt kérdés

Most elgondolkodtam ezen:) mi történhet ha vlk meghal,halottam pár dolgot :hogy meg szűnik létezni a fizikai test,majd a lélek felemelkedik,vagy hogy újra születtünk!

Persze erre konkrét választ nem lehet adni,de azért érdekelne a véleményetek <3:)



2018. febr. 20. 19:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
;))
2018. febr. 21. 06:16
 12/15 anonim ***** válasza:
40%
csá Melcsi, hogy mi lesz azt nem tudhatom, de remélem te is ott leszel;)
2018. febr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

Szerintem ez az egész téma, sőt a legtöbb vallás is arra szolgál, hogy erre megnyugtató magyarázatot adjon.

Qrva nehéz ugyanis elfogadni ám, hogy valaki, aki egyszer közel állt hozzánk, szerettünk, az elmúlt, és soha többé semmilyen formában nem látjuk.

Ennél még az is jobb, ha a kénköves pokolnak legalább egy bugyrába kerülünk végül.

A személyes véleményem, hogy nincs örök élet, nincs lélekvándorlás, és semmilyen tündérmese. A szomorú és unalmas valóság az, hogy egy pár kiló élettelen hús leszünk, mint a bontott csirke a hentespulton.

2018. febr. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló:) én mindig is hittem a mennyországba és a pokolba...meg a véletlenekben,de ha jobban elgondolkodunk nem lettünk véletlen,és a Földön sem véletlenül alakult ki élet,persze ezt mindenki máshogy gondolja! de szerintem az életünknek nem lesz végleg vége,hiába hogy meghalunk itt a Földön vlm mindig jönnie kell :) KÖSZÖNÖM A VÁLASZODAT!
2018. febr. 22. 15:20
 15/15 anonim ***** válasza:

ÁLTALÁBAN, lecsatlakozunk a testünkről ugye, megkérdezik, hogy haza térünk-e vagy csak 6-7 hét múlva. Így vagy úgy, de haza térünk, ott még tanulunk picit, felismerésekhez segítenek hozzá. Egyesülünk spiritünkkel, majd újra kiválasztunk egy részt magunkból amivel újra csatlakozunk egy embrióhoz, élünk.


Pokol max mint tudatállapot, elmeállapot létezik. Menyország is, de lehet menyországnak hívni az otthonunkat, de e értelemben nincs pokol.


Ha van kérdésed, írj rám nyugodtan.

2018. febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!