Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ma este meg álmodtam ezt, és...

Ma este meg álmodtam ezt, és most be teljesült. Mit jelent? A többi lent.

Figyelt kérdés
2 hete nem érhető el akibe szerelmes vagyok. Minden nap meg nézem a profilját egy oldalon és mindig csak ugyan azt a dátumot írta ki mikor volt utójára elérhető, ma este azt álmodtam hogy meg néztem a profilját és azt írta ki hogy "today" ami mai napot jelent, volt ki írva neki (egyébként eza oldal ki mutassa a másik személynek hogy ki nézte meg a profilját) na és láttam h "1" ember meg nézte álmomban a profilom és ő volt. Fel keltem rá mentem az oldalra és rá mentem a nevére és ki írta h "today" és meg nézte a profilom, és rá 10 perc után rám írt. Valaki tudja hogy ez mi? Miért van, fogalmam sincs ez mit jelent.

2018. febr. 26. 11:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Pedig már fel adtam, azt gondoltam hogy soha többé nem ír.
2018. febr. 26. 11:44
 2/6 anonim ***** válasza:

11:33-kor (azaz délelőtt) múlt időben beszélsz MA ESTI álmodról?

.

Nem csak irodalmárokra vonatkozik a klasszikus:

"Költő hazudj, csak rajt' ne kapjanak!"

2018. febr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2#, Sajnállak.


Mit jelentene? Ezt ami történt.

2018. febr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem értem a kérdésed:) első válaszoló, nem tanára van szükségem
2018. febr. 26. 12:52
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Semmit nem jelent. Ha minden nap megnézted akkor aktívan foglalkozol vele és így a tudatodban van, megjelenhet az álmaidban. Az hogy 2 után után egyik nap sem volt elérhető de egy idő után ismét, nincs köze az álmodhoz. Akkor is elérhető lett volna ha nem álmodsz róla, csak így összekapcsolod a két független dolgot mintha ok-okozati összefüggés lenne köztük, miközben nincs.

Megerősítési torzítás a neve, van egy elképzelésed amihez addig ferdíted a valóságot míg el nem hiszed hogy igaz a közöttük lévő kapcsolat. Mivel róla álmodtál és mától elérhető, azt hiszed az álomhoz van köze. Ha róla álmodtál és még 1 hétig nem lett volna elérhető, akkor azt meséled be magadnak egy hét múlva, hogy a múlt heti álom volt a jele.

2018. febr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megérzés, isteni sugallat; üzenet a felsőbb énedtől,hogy ne legyél ennyire szkeptikus, kételkedő; mert létezik a világnak az a része is, ami már kicsit különlegesebb, kicsit kevésbé megfogható, de mégis van. Szóval, hogy legyél nyitottabb ezekre a dolgokra, nem csak a kézzel fogható dolgok léteznek; hanem pl ez is, a jövő előre megérzékelése. -de_szép_szó:D
2018. febr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!