Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit akar üzenni nekem ez a...

Mit akar üzenni nekem ez a rémálmom? Egyáltalán üzenet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az alábbi rémálmomra szeretnék megfejtést találni, lehetőleg stabil magyarázatokkal. Remélem tudtok segíteni. Amit tudni kell, hogy ezt tegnap álmodtam (2018.03.07) és nem visszatérő. Ez volt a legelső alkalom. Szóval:


Tegnapelőtt melóban a rádióból hallottam, hogy megint felbukkant a H1N1 vírus, amit a malacok terjesztenek és egy csávó bele is halt. Aznap este (ami most legutóbb este volt) azt álmodtam, hogy én vagyok a vírus és egy emberi vénában vagyok benne és el kellett érnem a "célt" ami egy lyukas(!!!) szív volt, de addig malacok üldöztek és egy csomó disznókarámon kellett átugrálnom meg stb. Egyszer elkaptak a malacok és elkezdték harapdálni a lábam, de sikerült elmenekülnöm. De azt is úgy, hogy szájba kellett rúgnom a malacot és ott szemeztem vele 5 percig míg elment és el tudtam futni. Aztán észrevették hogy nem vagyok ott és elkezdtek futni utánam, de én addigra már elértem a lyukas szívhez, ahol egy halott sárga kígyó feküdt úgy, hogy mindkét szeme ki volt vájva, a nyelve meg a szájából lógott kifele. Ott a szívnél ahol a lyuk volt, ült egy orvos(!!!!!!!) fehér köpenyben egy asztalnál és mondta, hogy ugorjak bele a szívben lévő lyukba. Egy ideig vaciláltam, de aztán beleugrottam végül, mert a malacok már ott jártak a kígyónál, ahol bementem a "bejáraton". Ahogy beleugrottam a szíven lévő lyukba, felébredtem. De azonnal. Mintha valami teleport kapun mentem volna át...


Amit még tudni, kell hogy a "cél" mint lyukas szív arra lehet talán magyarázat, hogy én a való életben alapból lyukas szívvel születtem és sok éven át kardiológiára jártam miatta.


Köszönöm előre is a válaszokat!



2018. márc. 8. 21:52
1 2
 11/11 anonim válasza:
Kérdező?És most éjjel mi voltál?Petesejt,mert tegnap láttál egy terhes nőt? :D
2018. márc. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!