Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álom az álomban Miért történei...

Álom az álomban Miért történeik ez és hogyan szűntessem meg?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég rémálmom volt és alig tértem magamhoz.

Legalább 2 féle álmom volt és 4-5x vissza estem bele.. Mire azt hittem, hogy na végre felkeltem és felkapcsolnám a lámpámat valami nem stimmel (ki van húzva a konektorból) vagy azonnal esek a következő szintre. Ilyenkor hosszabb és tisztább az álmom...

Mivel rémálom, így nem kellemes ennyiszer bele esni... Hiába pofozom fel az üldözőm, egyre ijesztőbb és valóságosabb lesz.

Ez miért fordulhat elő és mit jelent?



#Egyre hosszabb és tisztább
2018. márc. 14. 01:40
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Keress rá a "tudatos álom" kifejezésre, vannak ezzel kapcsolatos könyvek, lehet ha elkezded gyakorolni, könnyebb lesz, megpróbálhatod irányítani az álmot, vagy döntés után kilépni az álomból.

Legalábbis aki gyakorolta ezt, mondta nekem.

2018. márc. 14. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, olvastam róla, de elég abszurdnak gondolom...
2018. márc. 14. 11:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gyakran volt ilyen visszatérő álmom, hogy mondjuk kergetnek, üldöznek de aztán azt álmodom, hogy az üldözés csak álom volt és felébredek (ha érthető :D) de amikor megpróbálom felkapcsolni az éjjeli szekrényen a lámpát, a lámpa nem világít, kiégett. Felkelek, elsétálok a szoba másik felébe, hogy a nagy lámpát felnyomjam, de az is kiégett, teljes sötétség maradt. Itt jön a pánik és a rémálom folytatódik.


Velem elég gyakran fordult elő ez az álom, így valahogy egy idő után tudtam, hogy ha valami rosszat álmodom majd "felébredek", de nem kapcsolódik fel a villany, akkor igazából csak álmodom. És mivel ezt már így tudtam, innentől kezdve ennél a pontnál fel tudtam ébreszteni magam. :)

2018. márc. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fish1 ***** válasza:
62%
A tudatos álmodás szerintem is jó lehet erre. Pl. ne üsd le az üldözőt, hanem kérdezd meg tőle, hogy ki ő és mit akar.
2018. márc. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!