Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nektek milyen álom paralízisei...

Nektek milyen álom paralíziseitek voltak? Mi volt veletek a szobában?

Figyelt kérdés
Szeretnek tudatosan álmodni. Mert hat ki nem ? De hallottam a következményeiről. A lidérc nyomástól. Nektek milyen élményeitek voltam ? És milyen tudatos almáitok? Storizatok...
2018. márc. 15. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy alacsony, fekete csuklyás alakot láttam magam mellett. Nem tudtam megmozdulni, hiába próbáltam. Amikor múlni kezdett ez a bénult állapot, ez a kis alak elszaladt. Tudtam, hogy csak az elmém tréfált meg, de nem tudtam visszaaludni.
2018. márc. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nos ... Hosszú lesz

Volt egy olyan ami egy álommal kezdődőtt.

Egy zöldel meg világított szobában voltam . Világos falak( olyan krém színű ), előttem egy ágy az ágy mellett egy éjjeli szekrény rajta egy lámpával. Az ágyban egy vékony testalkatú hosszú vörös hajú nő feküdt. A haja zsíros volt a bőre sápadt. Szerintem beteg volt. Az ágya mellett volt egy hosszú fekete ruhás nő. Nem láttam az arcát de a nőt nézte. Hirtelen egy sötét barnára festett kép tartó lett a nő arcára fektetve.

És én aki idáig az ágy végében voltam hirtelen mintha a ágyban fekvő nő szemével láttam volna a dogokat. Oldalakra feküdtem. Láttam a lámpát meg a éjjeli szekrény szélét. És akkor amikor az álomban el aludtam a valóságban arra kelltem fel hogy az oldalamon fekszem és tisztán éreztem hogy a hátam valaki csapkodja ...meg lökdös... éreztem a kezeit...nem tudtam meg mozdulni, megszólalni, sőt még pislogni sem. , nem éreztem a végtagjaim. És mind ezt egy hátborzongató visitó nevetés kíséretében. Kb mint a mese beli boszorkány hangja amikor fel nevet.csak ez kb 1 fél percig tartott. Aztán abba maradt és én nekem eszem ágában sem volt visza aludni .

2018. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!