Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Úgy érzem, a jövőbe látok az...

Úgy érzem, a jövőbe látok az álmaimmal, valóban?

Figyelt kérdés

Egy átlagos 14 (súrolva 15) éves fiú vagyok, jovőre kezdem a gimnáziumot, Budapesten élek.

Kb. 3-4 hónapja azt álmodtam, hogy testvéremmel beszélek, és megkérdezi valamiről, hogy fel-e töltöttem, és mondom, hogy igen, majd kéri, hogy küldjek képet.. mikor felébredtem ez az álom után 3-4 hónapja, azt hittem, hogy az iPhone emlékeit álmodtam vissza..

És tegnap hívott a testvérem az új kamerával kapcsolatban...... és szóról szóra ugyanazokat beszéltük amit 3-4 hónapja megálmodtam..

Ez csak azért ijesztő, mert azt álmodtam 2 hete, hogy mielőtt beér a vonatom Münchenbe, katasztrófa fog történni, amibe én még nem leszek benne, de aki előttem 5-6 percel érkezik, belehal. Ezért mondtam édesanyámnak, hogy nem szeretnék Münchenben sokat maradni. Remélem, hogy ez nem fog valóra válni.... félek tegnap óta nagyon.

Ez a második ilyen álmom volt, az első tavaly volt osztálykirándulás előtti éjszakán.. azt álmodtam, hogy egy térképet fogok látni magam előtt... és másnap osztálykiránduláson: megálltunk pihenni, egy oszlop mellé ültem le, és mit látok magam felett? Egy térképet...

Na szóval imádkozok, hogy ez a Müncheni "álom" ne váljon valóra, de félek nagyon..



2018. márc. 21. 05:52
 1/10 anonim válasza:
20%

lehetséges, sajnos én is álmodtam már meg dolgokat előre ami beteljesedett pl nagymamám halálát és anyukám halálát mindkettő bekövetkezett ahogy megálmodtam!


Volt hogy vizsga előtt megálmodtam melyik tételt húzom ki és másnap vizsgán azt a tételt húztam ki!


Ijesztő nagyon....nem is szeretem. Szerencsére ritkán álmodok a jövővel kapcsolatban és nem mindennap...abba beleörülnék!

2018. márc. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Remélem a Müncheni tragédia nem valósul meg..
2018. márc. 21. 07:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam már meg olyat, ami ugyanúgy megtörtént nem sokkal utána.
2018. márc. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
85%
Már velem is megesett, de attól hogy a többmilló álmodból 2 vagy 5 álom "valóra vált" attól nem minden álmod mutatja meg a jövőt. Nyugi :)
2018. márc. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Engem nagyon érdekelnek a jósálmok.Van aki 4-5-6 évre előre álmodja meg a konkrét történéseket,van akinél nem kell annyit várni...

Ha jól értem édesanyádékkal Münchenbe készültök esetleg vonattal?Örülnék,ha kicsit konkrétabban írnád le mire emlékszel az álmodból,helyszín,emberek milyenek,maga a katasztrófa természeti,vagy terrorcselekmény-e....csakhogy vissza tudjuk nézni majd,én követni fogom a kérdésedet.

2018. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Csak én megyek Münchenbe, 29.-én. Részleteket nem tudok, csak egy robbanás.

De mondom, remélem, hogy ez tényleg csak egy rémálom volt.

2018. márc. 21. 18:07
 7/10 A kérdező kommentje:
Vannak ilyen beképzelt unreális álmaim, hát ez remélem azok közé tartozik.
2018. márc. 21. 18:08
 8/10 anonim ***** válasza:
előfordul az ilyen. No para. Nem jelent 100%-ot. nem egy jövő van hanem 5. Mr Nobody erről szól.
2018. márc. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy idő után meg tudod majd különböztetni, hogy melyik milyen álom. Sajnos előfordul, hogy megvalósulnak, hogy miért azt én sem tudom... De mocsok idegesítő a dolog. :D Irkáld le őket, onnan visszaolvasva meg fogod látni. Bár, ha ez nálad gyakori lesz, akkor lehet megkergülsz tőlük. Valahogy én is kezdem úgy gondolni, mint anyám, hogy nem kell velük foglalkozni. Mert eléggé káros a lelkivilágra, hogyha azon kattogsz folyamat, hogy: "Mi lesz, ha tényleg megvalósul?" Mert egyébként sok csak a nappali történések feldolgozása.
2018. márc. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

1-es:Részvétem a nagymamám és anyukád miatt😢


És jó neked hogy csak ritkán álmodsz ilyeneket...én haláleseteket is álmodtam és megtörténtek😭😖

2018. júl. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!