Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy szerelms...

Azt álmodtam, hogy szerelms vagyok, ez valaminek a jele?

Figyelt kérdés
Az álmomban volt egy lány, akivel (úgy tűnt) már összejöttunk, amikor az álmom játszódott. Ugye én focizok, és az álmomban (tudom, túl sok az álom szó, de nem tudom máshogy kifejezni.) egy meccsemen voltunk, és "rámdőlt", meg átkarolt, arra emlékszem, hogy nem tudtam kik voltak körülöttem, csak az a lány. A való életben sose láttam, nem votl ismerős, vagy kiszemeltem. Tehát, rámdőlt, átkarolt, aztán itt kimaradt egy rész nem emlékszem, de utána valahol sétálltunk és megfogta a kezem. Feketés-barnás hosszú haja volt, az egyik szeme el volt takarva a hajával. Kb. akkora mint én. Ami ezután történt, nem annyira édekes, de ugyanúgy megfogta a kezem meg ilyesmik. Ez jelenthet valamit? U.I.: FOntos hogy nem egy ismerős, egy olyan lány volt, akit életemben egyszer szem láttam.

2018. ápr. 1. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit. Amikor alszol a rem vagyis a szemmozgásod felgyorsul , tudat alatt csomó látáskép bevillan az agyadba az érzéseid, a vágyaid, a gondjaid, a félelmeid, a szerelem iránti vágyad is. Ennyit jelent orvosi tudománnyal tehát nem kell komolyan gondolnod a dolgokat csak az életed újra éled az álmokba. 19F
2018. ápr. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lány a képzeleted szüleménye. Az álom a vágyaidról szól. Ilyennek képzelsz el egy neked való ideális lányt. Az álom eleje arról szól, hogy hogyan jönnél össze vele. A következő rész a séta, az elképzelt életedről szól a lánnyal. A haj a kisugárzást jelképezi. Nőiesség fontos neked (hosszú haj). Szenvedélyes (fekete). Gondoskodó (barna). Legyen ösztönös, befelé forduló, ne annyira foglalkozzon azzal mit gondolnak róla (egyik szeme el volt takarva). Legyen veled egyenrangú (akkora mint én). Az elfogadás jelképe a kézfogás, olyannak szeressen amilyen vagy.
2018. ápr. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) És az mit jelent (már bocsánat), ha a lánynak nem hallottam a hangját, nem beszélt hozzám? Erre csak úgy kíváncsi vagyok. Mert ez is volt.
2018. ápr. 1. 09:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Az álom a képi beszédről szól. Álomban nincs értelme a beszédnek. A kép előnye a gyorsabb információ áramlás, a legtöbb üzenet.
2018. ápr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tomee'd'ganjaman ***** válasza:
Az hogy vágysz egy betonkeverőre
2018. ápr. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!