Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha en betegesen...

Mit tegyek ha en betegesen szerelms vagyok a baratomba, de érzem ő nem annyira szeret mint en?

Figyelt kérdés
16eves lany vagyok. a baratom 17lesz.7honapja vagyunk egyutt.de èn az első naptol fogva egyfolytaban nezem a telefonomat nem e hiv/ir, ha ir,nekem az olyan mint ha megnyertem volna a lottot. betegesen szerelmes vagyok belè tenyleg es tudom hulyen hangzik de ez van. ha nem ir,nem eszek,rossz kedvem van,csak hallgatom a szerelmes zenèket es nezem a kepet kozben es sirni tudnek. eleg sokszor talalkozunk de megis hianyzik mar 1 perc mulva ha elmegy,ha nem látom. ő viszont aztmondta neha sok vagyok neki ,de ezt jol tudom de nem tudok maskepp tenni.nagyon szerelmes vagyok. vele akarom leelni az eletem. ugy erzem soha nem talalnek meg egy ilyen fiut mint o,de nem is akarnek.miota vele vagyok csak fogyok. mar 6kilot leadtam azota. 51voltam,most vagyok 45. de tudom o is szeret. de nem ennyire mint en. mit csinaljak hogy ne legyek ilyen beteges? mar felek magamtol. a csaladom is fel hogy mi lesz velem a tovabbiakban. en akkor lennèk boldog ha osszekoltoznenk es mindennap latnam. de erre meg kb 2-3evet varnunk kell :/

2017. jún. 12. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Ne aggódj, ez hamar elmúlik. Legkésőbb akkor, amikor rájössz, hogy közben mással is kavar.
2017. jún. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem beteges. Ezt érzi, aki szerelmes.

Keress olyat aki ennyire tud szeretni, mint te.

Nem lennél boldog vele, ha összeköltöznétek, mivel nem szeret annyira mint te, őt. Ez pedig úgy rendeződne, hogy kiszeretnél belőle, de előtte sok lelki fájdalmad lenne még.

2017. jún. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanacsokat. es neha amugy ugy veszem eszre hogy a haverjai fontosabbak neki mint en. de viszont tudom hogy szerelmes belèm mert mondja meg érzem is ha ketten vagyunk de furcsa.es nem akarom a barataitol eltiltani mert akkor en leszek neki a rossz. most akkor ilyenkor mi van ? mit csinaljak hogy en legyek neki az első?
2017. jún. 12. 12:52
 4/5 anonim válasza:
Te szereted tiszta szívedből mindennél jobban, ha ő neki nem te vagy az első ez ellen nem tudsz mit tenni, ha megbáltozik akkor szerencséd van de ha nem akkor olyat kell találnod aki ugyanigy tud viszont szeretni!
2017. jún. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az van, hogy mindketten gyerekek vagytok még, gyerekesen álltok az egész dologhoz:


- Te túlzásba viszed, egyrészt a rajongásodat, másrészt a terveidet (egész életet vele leélni - 16 évesen ez vicces).


- Ő pedig nem tudja eldönteni, kell-e neki egy ilyen kötöttség, vagy ráér később, most meg inkább a haverok.


Hidd el, nem ő lesz neked az utolsó. Élvezd, amíg jó vele, hagyd ott, amikor már nem. Ilyen egyszerű ez.

2017. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!