Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha egy hozzam kozel allo...

Ha egy hozzam kozel allo szemellyel almodok, akivel amugy osszevesztem es 2 eve nem beszeltem, de azt almodom, hogy kibekulunk, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Legjobb baratnom, a lanyom keresztanyjaes az eskuvoi tanumrol van szo. Egyszeruen elfordult tolem, egyik naprol a masikra megszakitotta a kapcsolatot. En probaltam anno kiszedni belole miert de csak veszekedtunk es vegul rahagytam. Nalam ez egy lezaratlan dolog igy es nem tudok tovabb lepni.

Minden heten legalabb 4x ugyanazt almodom. Azt hogy kibekulunk.

Ma ejjel is erre riadtam fel. Almomban mindig megnyugszom, hogy ujra az eletem resze, hogy a baratom es ujra boldogan hivhatom a baratomnak.

Aztan felebredek es oaszetorok, mert tudom, hogy ez csak egy elethu alom volt.

Mi ennek a jelentosege?


2018. ápr. 2. 09:56
 1/1 anonim válasza:

A tudatalattid azt üzeni, itt az idő, hogy megkeresd.

Ha hiszel az ilyesmiben, akkor lehet, hogy éppen ő is ezzel a dilemmával küzd. Lehet, hogy szüksége van rád. Vagy neked őrá. Lehet, hogy már annak idején sem veled volt baja. A dolgok változnak.

2018. ápr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!