Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 1 hónapja szakítottam az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja szakítottam az első igaz szerelmemmel de azóta folyton vele álmodok olyanokat hogy kibekulunk a jövőben és csupa jót miért van ez?

Figyelt kérdés

Tény hogy nagyon mély nyomot hagyott bennem hisz első volt minden vele stb és imádtuk egymást de megváltozott és akkor ugyéreztem muszáj szakítanom mert már nem először fordult elő az a probléma ami miatt szakítottam es őt is láttam megviselte de ő egyből másnál kereste a vigaszt és új kapcsolata lett utanna 1 héttel de tudom hogy még engem szeret lehet azt érzem és ezért álmodok vele? Én nyilván szeretem még és szeretni is fogom egy ideig még nem tudok tullepni és ezért mással se fogok összejönni.. Csak ugyérzem mintha ezek az álmok azt akarnák mondani hogy mi nem a véletlen miatt voltunk együtt először és hogy a jövőben még együtt leszünk most szerintetek?

16-es lány vagyok volt barátom 17. 9 honapig voltunk együtt



2018. jan. 14. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdező, hát nézd, ha utána 1 héttel, mással lett kapcsolata. Erre én azt mondom, hogy valójában nem szeretett téged. Az álmok meg, a tudatalattiból jönnek, ha akarod privátba mesélek neked erről. Egyébként, azért sok idő az a 17.9 Hónap. 16/F
2018. jan. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha úgy érzed akkor küzdj érte. Az álmok nem csak ÚGY vannak. Saját tapasztalatból beszélek.
2018. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!