Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az álmok?

Mit jelentenek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Álmodtam papagájal Jágó nevet adtam neki ugyan olyan tolazatu volt mint az Aladin mesében. Akkor van egy ismerős csaj aki tetszik nekem és ezt tudja vele azt álmodtam hogy mesengeren ír valamit és édesnek hív.De volt h sír és én megfogtam a kezét sőt olyan is h csokoloztunk.Akkor nem rég össze jöttem egy lányal barátságbol alakult ki közöttünk kapcsolat.Vele azt álmodtam hogy együtt aludtunk és volt szájra puszi.

Ezekre emlékszek az álmokbol.


2018. ápr. 28. 13:35
 1/1 Elenios-E ***** válasza:

Elárulok egy titkot. :)


Minden ember álma a saját szimbólumrendszere alapján épül fel, amit csak ő saját maga ismer. Ennélfogva se én, se bárki más nem tudja megfejteni az álmaidat, mert rajtad kívül senki nem tudja, hogy mit jelent számodra Jágó papagáj az Aladdin meséből.


Ha meg akarod fejteni az álmod, azt csak és kizárólag Te tudod megtenni. Ülj le, és gondold szépen végig mit jelent neked Jágó papagáj. Gyerekkorod kedvenc meséje volt, vagy épp utáltad? Sokat nézted vagy keveset? Játszottál a belőle készült számítógépes játékkal? Olvastad a könyvet? Anyukád mesélte neked, mikor gyerek voltál? Stb.


A másik két álom pedig egyszerűen csak a saját romantikus vágyaidnak a manifesztációja. Álmodban úgy éled át az eseményeket, ahogy szeretted volna, hogy megtörténjenek.

2018. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!