Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban démonokat kínzok,...

Álmomban démonokat kínzok, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Nemrég azt álmodtam, hogy egy víz alatti birodalomban voltam (Atlantiszhoz hasonló), ahol mi házunk is ott volt. És démonok (úgy néztek ki, mint zöldes kékes emberek kopoltyúval, de tudtam, hogy azok démonok) üldöztek az utcán, aztán én becsaltam őket a házunkba, majd a szüleim szobájában csapdába ejtettem őket. Itt kiszögeltem a kezüknél/lábuknál fogva a szőnyegre. Innentől fogva már csak egyre koncentráltam, aki talán a vezérjük volt. Azután elkezdtem brutálisan, lassan kínozni (nem emlékszem konkrét módszerekre). Ő elkezdett nagyon hangosan sikítozni és sírni, meg könyörögni, hogy bármit megtesz, csak hadjam abba és engedjem el. De én nem engedtem el, mert élveztem a kínlódását. Minnél hangosabban sikoltott, annál boldogabb és elégedett lettem. Majd arra keltem föl, hogy ez a démon iszonyat hangosan sikolt.

-Nem nézek horrorfilmeket (unalmasnak meg hülyeségnek tartom őket)

-15 éves lány vagyok

-nem vagyok elmebeteg/idegbeteg

-sosem bántottam senkit, magamat se (pl vagdosás stb)

CSAK ÉRTELMES VÁLASZOKAT VÁROK!

Aki tud normális választ adni, annak előre is köszönöm. :D <3



2018. máj. 3. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azt az örömöt éled át, hogy tudod jól, hogy a teljes irányítás a te kezedben van és jól ki is használod ezt.
2018. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Hát te egy nagyon tökös csaj vagy.
2018. máj. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Na és téged nem bántalmaztak? A démonok nem véletlenül őket jelképezik, akiken bosszút szeretnél állni?
2018. máj. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nagyon meno vagy gec
2018. máj. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
79%

Te a legkomolyabb vagy hallod...

Igazi rettenthetetlen fénybenjáró.

Irtod a gonoszokat meg minden...

2018. máj. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez csak álom . Az igazi démonokról fogalmad sincs. És arról se hogyan fognak téged megszállni ha hagyod magad. Elég itt nem fizikai kérdés.hogy elűzöd a démont. Hanem lelkileg és szellemileg érett vagy e rá hogy elküldd és tudod a praktikákat szavakat használni ha esetleg el kell űzni . 15 évesen ne ezzel foglalkozz nem vagy menő .
2018. máj. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Ne nézz annyi Odaátot! :)
2018. máj. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Lux morulus ***** válasza:

őőőő...nem biztos,de a következőkre gondolok.


1,Sok volt a pörkölt vacsira


2, Retardált vagy.


3, Csak egy idióta álom és kész


Ezek az opciók, válassz !

2018. máj. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A víz alatti birodalom a tudatalatti világodat jelképezi. A házatok a te lelki biztonságodat jelképezi. A démonok a tudatalatti félelmeidet jelképezik, amik a szeretettel (kék) és szerelmi szabadság (zöld) kapcsolatosak. Tehát próbálod magad távol tartani (csapda) az érzelmektől (démonok). Aki szeretettel közelít feléd (démon). Azt kihasználod (kínzod), és fölényeskedsz rajta (kiszögelni), hasznot húzol belőle (szőnyegre).


Saját vélemény: Nehéz gyerekkorod lehetett. Sok emberi csalódás érhetett téged. Ha így folytatod egyedül fogsz maradni. Próbálj megváltozni!

2018. máj. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#1 lehet benne valami, habár a mostani örömök nem biztos, hogy valósak

#2 köszi..😂

#3 ha ez számodra bántalmazásnak számít; jelenleg az iskolában a hátam mögött, szavakkal bántanak, meg fotózgattak múltkor, amikor azt hitték,hogy nem látom őket, habár én sose bántottam őket (nem is beszéltünk még), de a saját kisebb-nagyobb sérelmeimért sose állnék bosszút, mert időpazarlásnak meggyerekesnek tartom,

2018. máj. 8. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!