Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom mostanában azt...

Miért álmodom mostanában azt hogy húst eszem? (vegetáriánus vagyok)

Figyelt kérdés
9 hónapja

2018. máj. 11. 09:27
 1/9 A kérdező kommentje:

Volt már olyan hogy álmomban ettem tovább a húst a többiek meg rámszóltak, de engem nem érdekelt és ettem tovább.

Olyan is volt, hogy nem tudtam hogy hús van benne és mikor megtudtam akkor elundorodtam.

2018. máj. 11. 09:31
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Vágysz a húsos ételekre, bűntudatod van valami miatt, vétettél az elveid ellen.
2018. máj. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

Ki tudja? Foglalkoztat a dolog vagy csak ez is egy dolog, amit összepakol az agyad. Az álmokban néha van logika, de néha nehéz felfedezni benne ilyesmit.


A szervezetnek nem kell hús, úgyhogy az biztosan nem hiányolja :) Ha ama állítólag létező emberek közé tartoznál, akik tényleg nem működnek jól húsmentesen, már észrevetted volna.


De olyan van, hogy elhagysz valamit, majd újra megjelenik a vágy. Esetleg máshogy is gondolkodsz, hasonló elvek mentén, de akkor is máshogy és vissza is hozod az adott ételt, olyan nekem már többször volt, csak nem 9 hónap, hanem jópár év után... De ez csak álom, ha tudatos állapotban boldog vega vagy, maradj is az :D

2018. máj. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Éhes korpa disznóval álmodik.
2018. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
80%

Mert az agy az álmokban random emlékeket, benyomásokat, érzéseket dolgoz fel, mindenféle ok nélkül. Ha álmodban kiesel az ablakon sem jelenti azt hogy öngyilkos akarsz lenni úgyhogy ennek a hülye fejtegetésnek semmi értelme.

Én pl. tegnap álmomban valami szörny elől futottam, annak se volt értelme, annak se lenne ha álmomban húst ennék vagy repülni tudnék. Absztrakt, véletlenszerűen összerakott gondolatok az álmok, mögöttes jelentés nélkül.

2018. máj. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak elvből nem eszel húst, vagy nem is kívánod?
2018. máj. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
elvből nem eszem, de nem is kívánom már
2018. máj. 12. 09:08
 8/9 anonim ***** válasza:
egyszerű vágyálom....
2018. máj. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A tudatalatt még mindig kívánod a húst!
2018. máj. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!