Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam azt, hogy...

Miért álmodtam azt, hogy majdnem meztelenre vetkőzöm előttük?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy a régi lakásunkban valami házibuli féle volt, és én valamiért egyedül bent voltam a szobámba, aztán bejött egy csaj és azt mondta, hogy olyan félénk vagyok, hogy tuti nem merek meztelenre vetkőzni előtte (álomban olyan volt, mintha ismerném) én meg erre elkezdtem levetkőzni, aztán később mire felöltöztem bejött egy srác és szintén ugyanezt mondta én meg szintén elkezdtem levetkőzni, szóval ez mi volt?

2018. máj. 14. 06:59
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Elfolytott sexuális vágy, szeretnéd másoknak megmutatni magad, de vmiért nem mered. Szégyenlős vagy?
2018. máj. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Tehát sem a lányt, sem a fiút nem ismered? Ha egyedül voltál a szobába, honnan tudsz a házibuliról? Korod, nemed?
2018. máj. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy régi gyárépületbe voltam teljesen meztelen, voltak ott többen is, de nem történt semmi és az volt a fura, hogy volt egy olyan gondolat a fejembe, hogy ők azért nem tesznek semmit, mert ugy látják mintha ruhában volnék és csak én látom magam meztelenül
2018. máj. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hajt a kéjvágy
2022. nov. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!