Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent szerintetek ez a...

Mit jelent szerintetek ez a visszatérő hely?

Figyelt kérdés

kb 9-10 x megjelent már ez az álmomban. szerintetek mit jelenthet?


vagy valaki oda vezet egy ajtóhoz, vagy véletelnül találok rá, de kinyitom, és egy fehér szoba van az ajtó másik oldalán. az ajtó mellett mind a két oldalon 1-1 ágy van. a szoba is csak olyan hosszú hogy épp elférnek az ágyak, és olyan széles, hogy a két áhgy közt egy olyan széles üres sáv van, mint amilyen széles az ajtó.


az ajtóval szemben a falon van egy ablak. nem túl nagy, kb mint egy monitor, csak állítva. van előtte egy fehér függőny, ami miatt nem lehet kilátni, viszont azt látni hogy besüt a nap, rendesen, volt hogy a napsugarakat is látni lehetett.


mindig amikor a szoba ajtajánál a küszöbön álltam, elfogott egy teljes nyugalom, béke. nem gondoltam semmire se, csak élveztem a pillanatot, a csöndet, a nyugalmat.


viszont soha nem léptem be a szobába, a küszöbön álltam csak.



néha az ágyak felett 1-1 kis polcocska is volt, rajtuk kis tárgyakkal, de általában nincs ott.


utána elfordulok, és elmegyek az ajtótól mindig, de soha nem csuktam be. amikor odamentem kinyitottam, de onnan elmenet mindig nyitva hagytam az ajtót.



próbáltam már tudatos álmodással elmenni a szobához hogy bemenjek, de általában elterelték a figyelmemet , és nem jutottam el oda soha.



kb 6 éves lehettem amikor először megjelent, de azóta még jópárszor


21 vagyok most


2018. máj. 14. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Adott számodra egy lehetőség (ajtó), egy másmilyen élet (szoba). Gondolkodsz a lehetőségen (kinyitod az ajtót). Ami a semmittevésről (fehér szoba), magányról (két ágy), befelé fordulásról (ágy), elbújásról (kicsi szoba) szól. Nem érdekel a jövő, a külvilág (kicsi ablak, fehér függöny). Ez számodra a nyugalom szigete (napfény). Ezt az életet nem veted el (nyitva hagyod). A polcon lévő tárgyak a megőrzendő emlékeket szimbolizálják.

Saját vélemény: Remélem nem akarsz meghalni. Vagy begyógyszerezni magad. A szoba nekem koporsó szerű.

2018. máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem tudom mit akarok :)

egyszerűen csak nincs kedvem semmihez. magán életben, egyetemen, mindenhol kudarcok érnek csak most. de nem, nem akarom begyógszerezni magam vagy ilyesmi

2018. máj. 18. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!