Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtatok már ismerőssel?

Álmodtatok már ismerőssel?

Figyelt kérdés
Ismerősökkel álmodtam az elmúlt időszakban és sorozatosan, akik megjelennek rá 3-4 napra valami baj, vagy áldás éri őket. Múltkor az egyik bácsi ismerősömmel álmodtam, erre nem sokra elesett a biciklivel, majd amputálták az ujját. Úgy három napja egy másik ismerősömmel álmodtam, akit kirúgtak máma a munkahelyéről és szintén benne volta az utóbbiban egy régen látott szinte emlékké lett ismerősöm is. Eszembe jutott a neve vagy 10 éve nem láttam, ha nem több éve, ő meg ma szült. Vannak kapcsolatok az emberek között?
2018. máj. 17. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is szoktam ismerőssel álmodni, azonban nálam ez olyan, hogy az álmodás után pár nappal, héttel valami történik velem. Tehát olyan, mintha figyelmeztető álom lenne, de nem tudom beazonostani, hogy mit jelent, mire céloz.

Van kapcsolat emberek közt ilyen téren. Ha ennyire érzékeny vagy ezen dolgokra, érdemes rá figyelni: én is próbálok, hasznos lehet egy idő után, ha megtalálja az ember ezen tulajdonság alkalmazási területét.

2018. máj. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Néhány napja magamat láttam álmomban Általában úgy álmodok, hogy belső nézetes, mint ébren, de életemben másodjára találkoztam magammal. Valaki üldözött, erre megmakacsoltam magam és én kezdtem el üldözni. Sokáig nem láttam az arcát, nagyon gyorsan mozgott és voltak segítői vagy 2-3 idegen. Erre egy ház nyitott ablakán beugrottam és háttal ült egy alak vacsorázott gyertyafénynél, de a lámpák is égtek. Közelebb mentem hozzá és megfordult. Én voltam az és felállt az asztaltó, erre gratulált, hogy az üldözőim egy részét sikerült kijátszanom és figyelmeztetett, hogy még sok van hátra és figyeljem a jeleket. Saját magamat ezen kívül csak egyszer láttam álmomban és, akkor is beszéltem önmagamhoz, vagyis olyan volt, mintha egy idegen lennék és én magam, vagyis, amit a tükörben látok napközben az lenne egy idegen, de nem ismer fel. Mindegy múltkor is ezt a jelfigyelést mondta, hogy figyeljem a jeleket. Másnak nem mondtam el ezt, mert bolondnak néznének a végén.
2018. máj. 18. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!