Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti milyen gyakran álmodtok...

Ti milyen gyakran álmodtok elhunyt családtaggal, ismerőssel?

Figyelt kérdés

Én sajnos rendszeresen, hetente egyszer biztos de lehet többször is előjönnek ilyen álmok csak azokra nem emlékszek reggel.

Nem értem miért van de már elég idegesítő, 2 családtaggal az egyik 1 éve a másik több mint 10 éve halt meg.



2018. máj. 13. 20:47
 1/2 anonim válasza:
Szerintem valamiért nem tudod őket elengedni tudat alatt. De az is lehetséges hogy ők akarnak üzenni neked, nem tudom mennyire hiszel az ilyenben.
2018. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Megtudod valakivel beszélni a problémáidat? Legjobb lenne egy kedves baráttal, ismerőssel, de akár a pszichológuson is el lehet gondolkozni. Fontos, hogy ne tartsd magadban. Szociális lények vagyunk. Eredetileg úgy vagyunk kitalálva, hogy együtt sírunk és együtt nevetünk. Így egészséges.
2018. máj. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!